Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte

Dodacie podmienky

 • Tovar je zasielaný spotrebiteľovi prostredníctvom kuriérskej spoločnosti.
  • Tovar bude spotrebiteľovi doručený v závislosti od dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho v čo najkratšom čase, štandardne za 3-5 pracovných dní od odoslania objednávky, najneskôr však do 30 dní od odoslania objednávky. S tovarom bude doručená spotrebiteľovi aj faktúra, ktorá slúži ako daňový doklad a zároveň ako záručný list. Dodacie lehoty sú pre rôzne druhy tovarov rôzne.
  • Pokiaľ požadovaný tovar nie je k dispozícií alebo sa počas dodacej doby vyskytnú nepredvídané problémy, bude predávajúci informovať spotrebiteľa na kontaktnej adrese resp. telefónnom čísle uvedenom pri objednávke.
  • V prípade, že nebude spotrebiteľovi tovar do dohodnutého termínu doručený a zároveň spotrebiteľ nebude kontaktovaný, je povinný zavolať na telefónne číslo 02/59 220 750, alebo predávajúceho informovať prostredníctvom e-mailovej adresy zakaznicke.centrum@studio-moderna.com
  • Dovoz tovaru predávajúci zabezpečuje len v rámci územia Slovenskej republiky.

  Prepravné, balné a platobné podmienky:

  • Zasielaný tovar je riadne zabalený.
  • Spotrebiteľ si môže zvoliť jeden z týchto spôsobov platby:

    

   • V hotovosti alebo platobnou kartou pri preberaní objednávky (platba na dobierku).
   • Prostredníctvom platobnej brány 24-pay. Po zvolení tohto spôsobu platby bude spotrebiteľ presmerovaný na webovú stránku spoločnosti 24-pay, na ktorej si zvolí platbu kartou alebo bankovým prevodom. Následne zadá svoje údaje a zrealizuje platbu.
   • Prostredníctvom systému PayPal – pre platbu systémom PayPal musí mať zákazník vytvorený účet PayPal. Po zvolení tohto spôsobu platby bude presmerovaný na webovú stránku spoločnosti PayPal, prostredníctvom ktorej zrealizuje platbu.
   • Platba na splátky. Platbu na splátky je možné zvoliť len pri nákupe v hodnote nad 100 €, ak nie je pri konkrétnom produkte uvedené inak. Podrobnosti o platbe na splátky nájdete tu.
  • K cene tovaru sa pripočítava prepravné v závislosti od jeho hmotnosti a hodnoty dodávaného tovaru. Za tovar doručovaný kuriérom (expresnou službou) sa platí prepravné s ohľadom na hodnotu, rozmery a hmotnosť tovaru. Presná cena za dopravu tovaru bude spotrebiteľovi oznámená až pri telefonickom potvrdení objednávky. Balné predávajúci neúčtuje. Doručená faktúra slúži ako záručný list.
  • Cena produktu je stanovená cenníkom predávajúceho, ktorý je zverejnený na webovej stránke predávajúceho. Ceny uvedené v cenníku môžu podliehať zmenám i bez predchádzajúceho ohlásenia. Zmeny cenníka predávajúci zverejní vždy na svojej webovej stránke. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny cien tovarov v nadväznosti na zmeny cien výrobcov, dovozcov a pod. Platná cena tovaru bude vždy oznámená pri overovaní objednávky. Potvrdením objednávky kupujúci súhlasí so zaplatením kúpnej ceny stanovenej predávajúcim.

  Výpočet ceny poštovného:

  Balíky do 40 kgHodnota objednávky do 150 €Hodnota objednávky nad 150 €
  Bežní zákazníci 5,99 € 5,99 €
  Zákazníci Club 5* 3,99 € 1 €
  Balíky nad 40 kgHodnota objednávky do 150 €Hodnota objednávky nad 150 €
  Bežní zákazníci 19,99 € 19,99 €
  Zákazníci Club 5* 11,99 € 11,99 €