Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte

Univerzálna rajnica Stone Legend

Stone Legend Univerzálna rajnica
Photos
 • Videá
 • Fotografie
Stone Legend Univerzálna rajnica Stone Legend Univerzálna rajnica Stone Legend Univerzálna rajnica Stone Legend Univerzálna rajnica
Univerzálna rajnica Stone Legend

ID: 105950566 | SKU: 1000099556

Určite s nadšením doplníte Váš kuchynský riad o túto obľúbenú rajnicu. Kombinácia povrchu quantanium REAL STONE s charakterom skutočného kameňa a prírodného smaltu je to najlepšie pre zaručenie skvelej chuti a funkčnosti. Vhodná na sporák aj do rúry. Rajnica má objem 4 litre.


Univerzálna rajnica Stone Legend
29,90 €

Doručenie kuriérom alebo osobný odber? Zistite viac >

Platba na splátky, online alebo na dobierku? Zistite viac >

Zavolajte nám na: 02 / 59 220 719
Detaily produktu

Vnáša tradičnú múdrosť do moderného varenia

Pripravujte vlastné legendárne jedlá s výnimočnou okrúhlou rajnicou Delimano Stone Legend. Kombinácia tradičných prírodných materiálov z kameňa a smaltu zaručuje vynikajúcu tepelnú vodivosť a uzamkýna teplo, takže šťavnatosť, vitamíny a chuť jedla ostanú zachované.

Okrúhla rajnica Delimano Stone Legend je ideálna na:

 • Prípravu jedál s nízkym obsahom tuku, pretože vďaka jej nepriľnavému povrchu stačí použiť iba kvapku oleja.
 • Prípravu jedál, ktoré sa zvyknú pripaľovať ako sú vajcia, ryby alebo vyprážané jedlá.
 • Prípravu jedál v rúre, ako sú mäsové koláče a zapekané jedlá
 • Prípravu jedál tradičnej chuti, ktorá pripomína varenie na skutočnom kameni.

Vynikajúca funkčnosť, vhodná na všetky typy sporákov

Táto rajnica je bezpečná a odolná a môže sa používať na všetkých typoch sporákov vrátane indukčných varných dosiek. Neporózny povrch zaručuje, že jedlo sa neprilepí ani nepripáli a rajnica sa po použití jednoducho čistí.

Zo sporáka ... rovno do rúry

Túto úžasnú všestrannosť si určite zamilujete. Okrúhla rajnica Delimano Stone Legend je vhodná na prípravu jedál varených na sporáku alebo v rúre a zo sporáka ju môžete vložiť rovno do rúry....a je výborná na prípravu všetkých druhov jedál vrátane polievok, omáčok, opekaných jedál a dokonca aj sladkých dezertov!

Príprava rozmanitých rodinných jedál nebola nikdy jednoduchšia

S výnimočnou okrúhlou rajnicou Delimano Stone Legend. môžete pripravovať rôzne jedla a torty jednoducho a bez starostí:

Nepriľnavé vlastnosti a materiál bez obsahu PFOA

Okrúhla rajnica Delimano Stone Legend má výborné nepriľnavé vlastnosti a zároveň neobsahuje PFOA a iné škodlivé chemikálie, ktoré sa často používajú na výrobu iných tradičných panvíc. Užívajte si výhody:

 • Vynikajúcej odolnosti voči chemikáliám a poškriabaniu – môžete používať aj kovové kuchynské pomôcky.
 • Tvrdého, ale hladkého a neporózneho povrchu, na ktorý sa jedlo neprilepí ani nepripáli.
 • Prírodných minerálnych častíc kameňa a titánu, ktoré pomáhajú zachovať chuť a vitamíny vo vnútri jedla.
 • Ekologicky šetrné, 100 % recyklovateľné materiály
 • Farebná stálosť.

Ako to funguje

Výhody prírodných materiálov na varenie

Okrúhla rajnica Delimano Stone Legend kombinuje prírodné výhody kameňa a smaltu a je vyrobená z netoxických materiálov, 100 % bez obsahu PFOA, ktoré neuvoľňujú žiadne chemické látky do vašich jedál, ako to robí kuchynský riad s obsahom PTFE.

Táto rajnica je bezpečná a odolná a môže sa používať na všetkých typoch sporákov vrátane indukčných varných dosiek. Neporózny povrch zaručuje, že jedlo sa neprilepí ani nepripáli a rajnica sa po použití jednoducho čistí.

Starostlivo vyrobený povrch pre tie najlepšie výsledky

1. vrstva Whitford Quantanium s obsahom čiastočiek z prírodného kameňa

2. smaltovaný poťah, farebná glazúra, uhlíková oceľ

1 2

To vytvára pevnú panvicu, ktorá sa ani častým používaním neopotrebuje. Vynikajúca tepelná vodivosť panvice zaručuje rýchlu prípravu jedál.

 

 

Správnym používaním predĺžite životnosť výrobku

Tento produkt je navrhnutý tak, aby bol maximálne energeticky efektívny, preto odporúčame používať strednú intenzitu tepla (najmä pri indukčných varných doskách). Vysoká teplota sa neodporúča, pretože by mohlo dôjsť k poškodeniu riadu alebo varnej dosky. Panvicu rozohrievajte postupne a nikdy na sporáku nepoužívajte funkciu "Boost" (zvýšenie výkonu). Prázdny riad neprehrievajte, mohlo by to spôsobiť poškodenie nepriľnavého povrchu.

Návod na použitie

Pred použitím tohto výrobku si prečítajte NÁVOD NA POUŽITIE. V návode nájdete všetky technické informácie týkajúce sa inštalácie a údržby výrobku.

Pre zvýšenie trvácnosti Vášho riadu odporúčame používať stredný ohrev na sporáku a nekrájať jedlo v panvici za horúca.

Technické informácie
Kapacita 4 l
Odolnosť proti teplotám 230°C
Rozmery priemer: 28 cm, výška: 6,5 cm
Typ sporáka elektrické, indukčné, plynové, sklokeramické
Vhodné do umývačky riadu Áno
Vnútorný materiál QuanTanium Real Stone
Základný materiál oceľ
Zoznam predajní s osobným odberom

Tovar si môžete vyzdvihnúť priamo na niektorej z našich predajní. Konkrétnu predajňu si zvolíte pri vytváraní objednávky. Pri tomto spôsobe doručenia môžete za tovar zaplatiť iba online platbou.

Recenzie od zákazníkov 10 x recenzia

1-10 z 202

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21

3,7

202 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

 
1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ohodnotenie

Recenziu zaslal(a) Tamara

8.10.2017

Rajnica
Dobrý deň, panvica mi bola odporučná vašim pracovníkom aká je skvelá a podobne, dala som sa prehovoriť, ale to som urobila veľkú chybu, vôbec nie je taká dobrá ako mi povedala. Nepoužívam ju,a teraz sa bojím niečo kúpiť z tejto sady
odpoveď :
Dobrý deň. Ďakujeme za Vašu reakciu. Mrzí nás, ak tovar nesplnil Vaše očakávania. Pracovníci vychádzajú zo skúseností zákazníkov, nakoľko sú riady Stone Legend veľkým hitom a zákazníci sú s riadmi nesmierne spokojní. Tovar máte možnosť samozrejme reklamovať. Stačí postupovať podľa priložených inštrukcií. Neváhajte kontaktovať naše zákaznícke centrum ohľadom reklamácie e-mailom na adrese zakaznicke.centrum@studio-moderna.com alebo telefonicky na čísle 02 59 220 750. Ak bol tovar kupovaný na predajni, je potrebné reklamáciu adresovať priamo v mieste zakúpenia.
Delimano

Recenziu zaslal(a) Betka

28.8.2017

panvica
Dobrý deň,
mám panvicu na vyprážanie, zatiaľ som spokojná, ešte sa mi nič nepripálilo.

Recenziu zaslal(a) Darina

3.8.2017

darček
Ja chcem len napísať ohľadom rajnice, ktorú som si zakúpila a s tou som spokojná. Pri predĺžení členstva clubu som dostala darček druhú takúto rajnicu, ktorá ale mala vydutý stred, začala sa šúpať hneď pri prvom použití, je nepoužiteľná. Nárok na reklamáciu nemám, lebo je to darček. Ja si myslím, že aj takéto darčeky by sa mali dať reklamovať, lebo ho použiť neviem a radosť ma prešla hneď pri prvom použití. Pripadá mi to tak, že darčeky sa dávajú poškodené , ktoré boli vrátené lebo sa nedajú vymeniť. Myslím si, že som si už kúpila dosť produktov v Top shope, , zatiaľ som nič nereklamovala,hoci niektoré výrobky neboli ok. To som si chcela zrovna objednať nový plech, ale mám strach.
odpoveď :
Dobrý deň, mrzí nás Vaša neprijemná skúsenosť. Darčeky sú regulérny nový tovar, ktorý pochádza priamo z výroby. Postúpili sme informáciu na centrum služieb zákazníkov, kde s Vami spíšu reklamáciu a poškodený tovar Vám samozrejme vymeníme a vec doriešime k Vašej spokojnosti.
admin

Recenziu zaslal(a) Anka

17.6.2017

Univerzálna pokrievka
Dobrý deň
Kúpila som si univerzálnu pokrievku,ktorá vôbec nesedí na univerzálnu rajnicu,je malá.A rada by som chcela vedieť,či budete mať pokrievku na pekáč.Ináč som spokojná s výrobkami.
odpoveď :
Dobrý deň, mrzí nás Vaša skúsenosť. Môže sa jednať o chybný kus, preto neváhajte kontaktovať naše zákaznícke centrum ohľadom reklamácie e-mailom na adrese zakaznicke.centrum@studio-moderna.com alebo telefonicky na čísle 02 59 220 750. Ak bol tovar kupovaný na predajni, je potrebné reklamáciu adresovať priamo v mieste zakúpenia.
admin

Recenziu zaslal(a) pufka

17.6.2017

nespokojnost
po kratkom case sa prostriedok panvice vydul i ked som ho pouzivala v rure a nie na priamom ohni =nie som spokojna pretoze sa to stalo po kratkej dobe pouzivania
odpoveď :
Dobrý deň, mrzí nás Vaša skúsenosť. Môže sa jednať o chybný kus, preto neváhajte kontaktovať naše zákaznícke centrum ohľadom reklamácie e-mailom na adrese zakaznicke.centrum@studio-moderna.com alebo telefonicky na čísle 02 59 220 750. Ak bol tovar kupovaný na predajni, je potrebné reklamáciu adresovať priamo v mieste zakúpenia.
admin

Recenziu zaslal(a) Jano

16.6.2017

až také výnimočné to nie je
Nakoľko som ešte nemal výrobok s týmto povrchom, dal som sa zlákať reklamou a kúpil som /vtedy ešte bez darčeka hneď tri rajnice, aj pre deti/. Zhruba po troch použitiach sa mi rajnica vydula. Pracovníčka obchodu mi povedala, aby som to doniesol, že sa musí na to pozrieť, Bol som vtedy po operácií a tak som nemohol ísť a potom som už nešiel. Teraz toho ľutujem, lebo okrem vydutia sa mi pri bežnom dusení pripálilo tak mäso, že som hrniec musel drhnúť. Samozrejme sa to pripálilo na tom vydutom mieste. Keďže šťavy bolo dosť, zbadal som to až keď to bolo cítiť. A moje hodnotenie Za tú cenu čo som to kúpil ja, tak by som to nazval šmejdom. Teraz spolu s panvicou je to bežná panvica s obvyklou úžitnou hodnotou. .
odpoveď :
Dobrý deň, mrzí nás Vaša skúsenosť. Môže sa jednať o chybný kus, preto neváhajte kontaktovať naše zákaznícke centrum ohľadom reklamácie e-mailom na adrese zakaznicke.centrum@studio-moderna.com alebo telefonicky na čísle 02 59 220 750. Ak bol tovar kupovaný na predajni, je potrebné reklamáciu adresovať priamo v mieste zakúpenia. V návode k riadom Stone Legend uvádzame, že vzhľadom na velmi efektívne tepelno-vodivé vlastnosti tohto riadu odporúčame používať mierny stupeň tepla, tým sa dá aj veľmi ľahko vyhnúť vydutiu, keďže sa vydúva iba pre nesprávnom užívaní.
admin

Recenziu zaslal(a) Zuzka z Devína

5.6.2017

kameninová panvica
Na hlbokú panvicu 16 cm stone expert nedám dopustiť. Robíme si volské oká,malú omeletu bez oleja,krásne bez prilepenia, len tak tancuje po panvici. A som naučená radšej používať drevené alebo plastové podberáky, či varešky, mám istotu, že si panvicu nepoškriabem, aj keď uvádzajú, že sa nedá poškriabať. Ani mlieko neprihorí, či smotanové omáčky. A navyše,naozaj stačí na indukcii variť na strednom stupni a ide to rýchlo, čím sa šetrí aj elektrina.

Recenziu zaslal(a) Daša. N.

4.6.2017

Nekvalitný tovar - panvice
Prednedávnom som zakúpila ako darček sady panvic. Po pár používaniach sa panvice okupujú,ich povrch je komplet čierny - spaleny. Navyše na pavniciach už nedrží ani rúčka. Neustále otravovanie z vašej strany je priam nepríjemné, keďže máte nekvalitný tovar. Nejedná sa o jeden výrobok,ale o 3 kompletne sady riadu. Ak je zdravotne nezávadné jesť olúpany povrch z panvice,dufam,že to máte podložené aj nejakými lekarskymi potvrdeniami.
odpoveď :
Dobrý deň, mrzí nás Vaša skúsenosť. Môže sa jednať o chybný kus, preto neváhajte kontaktovať naše zákaznícke centrum ohľadom reklamácie e-mailom na adrese zakaznicke.centrum@studio-moderna.com alebo telefonicky na čísle 02 59 220 750.
admin

Recenziu zaslal(a) Angi

1.6.2017

Hrôza
Panvice som dostala zlé, vôbec nesedia na sporáku, majú krivé dno , tancujú
odpoveď :
Dobrý deň, mrzí nás Vaša skúsenosť. Môže sa jednať o chybný kus, preto neváhajte kontaktovať naše zákaznícke centrum ohľadom reklamácie e-mailom na adrese zakaznicke.centrum@studio-moderna.com alebo telefonicky na čísle 02 59 220 750.
admin

Recenziu zaslal(a) KLÁRA

1.6.2017

Klára J
Dobrý deň, používam rajnicu Stone Legend na varenie a pečenie. Dokúpila som aj pokrievku, ale keď rajnicu používam na pečenie, radšej použijem alobal , aby som nezničila pokrievku. Výsledok je aj tak fantastický. Mäso mäkučké, koláče jemné. Moju spokojnosť potvrdzuje aj kúpa ďalších produktov značky Stone Legend.

1-10 z 202

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 21