Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte

Plní Vaše potreby

už vyše 22 rokov

Vážený návštevník.
Vitajte na tejto stránke, na ktorej sa dozviete niečo o nás. Pár slovami vám chceme priblížiť, ako sa začal náš príbeh, čo nás poháňa vpred, čo robíme a, samozrejme, kto sme. Možno si myslíte, že spoločnosť Studio Moderna tvoria najmä dve známe značky Dormeo a TopShop, ale v skutočnosti toho ponúkame a robíme omnoho viac. Ostaňte s nami a pokračujte v čítaní, je to zaujímavý príbeh!

Spoločnosť Studio Moderna bola založená v Slovinsku v roku 1992. Naše začiatky boli skromné, ale v priebehu rokov začala spoločnosť Studio Moderna zaznamenávať obrovské, aj medzinárodné úspechy. Naša cesta bola náročná, ale celý čas sme verili, že vďaka tvrdej práci, entuziazmu a znalostiam je všetko možné. Na začiatku tohto príbehu chceme predstaviť osobu, ktorá môže lepšie ako ktokoľvek iný vysvetliť všetko úsilie, entuziazmus, zanietenie a obetavosť na našej ceste za úspechom, a to nášho spoluzakladateľa a predsedu, pána Sandiho Češka.

Pár slov predsedu

Ako to všetko začalo? Pracoval som v oblasti obchodu s počítačmi a odbornej prípravy. Jeden môj priateľ mi predstavil pás účinný na bolesti chrbta. Pomyslel som si, že žartuje, ako by mohol kus plastu pomôcť proti bolestiam chrbta? Napriek tomu som ho dal niekoľkým priateľom, ktorí trpeli bolesťami krížov. Na moje veľké prekvapenie sa všetkým polepšilo. A tak som povedal svojej žene, že by sme mohli rozbehnúť vedľajší biznis.

Zo začiatku to bolo náročné. Výrobky sme predávali prostredníctvom reklamy, svedomite plnili objednávky a odškodňovali prípadných nespokojných zákazníkov. Čoskoro sme prešli na iné predajné kanály a trochu neskôr sme začali výrobky ponúkať aj v iných krajinách.

A tak sme sa dostali až sem, pomáhame ľuďom s ich každodennými problémami a uľahčujeme im život s inovačnými výrobkami. Dúfam, že budeme napredovať v našom rozvoji a aj naďalej prinášať ľuďom viac radosti do ich každodenného života.

S úctou,
Sandi Češko

Naše dedičstvo

Všetko sa začalo v roku 1992 v malej garáži v meste Zagorje v strednom Slovinsku, keď spoluzakladateľ spoločnosti Studio Moderna Sandi Češko začal predávať pomôcku proti bolestiam chrbta Kosmodisk. Táto malá pomôcka zmenila životy tisícom ľudí, ktorí trpeli bolesťami chrbta, ako jediný účinný nefarmaceutický výrobok na trhu.

Po úvodnom úspechu s Kosmodiskom začala spoločnosť rásť a nasledovala druhá značka TopShop a spoločnosť prešla na multikanálovú obchodnú stratégiu. Nová éra sa začala písať 6. júna 1996 po odvysielaní prvej televíznej reklamy, kedy spoločnosť prešla na priamy marketing a funguje tak dodnes.

Jedna vec sa však nezmenila. Spoločnosť od prvého dňa hodnotí svoje výrobky podľa toho, ako uspokojujú zákazníkov.

Našou hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníkov a táto priorita naďalej riadi naše obchodné rozhodnutia.

Kto sme dnes

Dnes je spoločnosť Studio Moderna hlavnou multikanálovou platformou v oblasti elektronického obchodovania a predaja tovaru priamo spotrebiteľovi v strednej a východnej Európe (SVE) a Rusku.

Tu je niekoľko čísel, na ktoré sme hrdí.

Sme prítomní

v 21 európskych krajinách

Naše výrobky sú dostupné v

242 značkových obchodoch

Vytvorili sme

vyše 130 webových stránok v 21 jazykoch

Ponúkame pohodlné nakupovanie z domu na viac ako

300 televíznych staniciach

Na Váš telefonát čaká

4 800 zástupcov v 29 telefonických centrách

Naše výrobky denne ponúkame

450 miliónom spotrebiteľov

Naše značky

Postupom času sme sa naučili, čo naši zákazníci skutočne potrebujú. Máme zodpovednosť voči životnému prostrediu, a preto sme spojili Vaše priania s našou túžbou chrániť našu drahocennú prírodu a vytvorili sme niekoľko značiek. Sme presvedčení, že naše značky zlepšili životy ľudí v rôznych dôležitých oblastiach – spánok, strava, zdravie, fitness – a sme rozhodnutí urobiť ešte viac a slúžiť Vám so cťou.

Od prvej značky po tú najnovšiu

Vplyv našich značiek nie je limitovaný na krajiny v rámci kľúčových trhov strednej a východnej Európy, ale sme úspešní aj na medzinárodných trhoch vrátane USA, Japonska, Veľkej Británie, Kórey, Austrálie, Francúzska a Talianska. Tu sú naše značky.

Vaša chrbtica Vám bude vďačná!

Kosmodisk – od roku 1992

Od svojho vzniku sa značka KOSMODISK® stala synonymom bezpečného, účinného a jednoduchého riešenia na bolesti chrbtice a kĺbov ako jediný nefarmaceutický výrobok na trhu.

KOSMODISK® je klinicky testovaná zdravotnícka pomôcka, ktorej účinky za viac ako 20 rokov overili a potvrdili milióny spokojných zákazníkov.

Kliknite sem a navštívte webovú stránku Kosmodisk >>

Top Shop – od roku 1996

Od skromných začiatkov v slovinskej komerčnej televízii až po jeden z najväčších multikanálových obchodných reťazcov v strednej a východnej Európe – to je TopShop, jednoznačne jedna z našich najznámejších značiek.

Výrobky značky TopShop boli a naďalej sú jedinečné a starostlivo vyberané, preto niet divu, že našli svoje miesto v miliónoch domovov a pomáhajú ľuďom viesť lepší a a zdravší život.

Kliknite sem a navštívte webovú stránku TopShop >>

To najlepšie pre kvalitný spánok

Dormeo – od roku 2002

V posledných 12 rokoch sa značka Dormeo stala synonymom pre lepší a zdravší spánok. Značka Dormeo začala svoju cestu s jediným matracom a rokmi tvrdej práce sa stala poprednou značkou v oblasti výrobkov pre kvalitný spánok a životný štýl s vyše 300 rôznymi výrobkami.

Výrobky Dormeo pomáhajú miliónom ľudí k lepšiemu a kvalitnejšiemu spánku a možno ich nájsť vo viac ako 30 krajinách na svete.

Kliknite sem a navštívte webovú stránku Dormeo >>

Poskladajte. Bicyklujte. Objavujte.

Bigfish – od roku 2008

Zachovanie čistoty našej prírody pre naše deti – to je našim základným mottom. Preto sme do výroby skladacieho bicykla Bigfish s jedinečným a štýlovým konceptom skladania vložili množstvo úsilia. Značka Bigfish ponúka možnosť vymeniť každodenné cestovanie autom, električkou alebo autobusom za jazdu na bicykli len za niekoľko sekúnd. Ušetríte tak čas a aspoň troškou prispejete k ochrane našej prírody pred znečistením.

Varte. Oslavujte. Každý deň.

Delimano – od roku 2010

Delimano je značka, ktorej hlavnou vášňou je varenie. Všetko sa začalo s keramickým riadom, ale značka Delimano rýchlo rozširuje svoj sortiment o množstvo ďalších kuchynských potrieb, ktoré si jednoducho zamilujete.

Našim cieľom je stať sa poprednou značkou kuchynských výrobkov v Európe a poskytovať kvalitné, technologicky vyspelé, inovačné a kreatívne riešenia kuchynského riadu, ktorý zaručí zdravú a chutnú prípravu jedál.

Kliknite sem a navštívte webovú stránku Delimano >>

Jednoducho vitalita

Wellneo – od roku 2010

Wellneo je značka, ktorá je špecialistom v oblasti zdravia, starostlivosti o telo a životného štýlu. Wellneo ponúka potravinové doplnky, výrobky na redukciu hmotnosti, fitness produkty a ekologické/bio výrobky.

Filozofia značky Wellneo je zameraná na propagáciu holisitckého prístupu k zdraviu a ponúka výrobky, ktoré vám pomôžu viesť zdravší životný štýl.

Kliknite sem a navštívte webovú stránku Wellneo >>

Fitness a zdravie pre vás a vašu rodinu

Live Active – od roku 2011

LiveActive je najnovšia značka spoločnosti Studio Moderna, ktorá pomáha moderným ľuďom viesť zdravší a aktívnejší život. S pomocou odborníkov a používateľov, ako ste aj Vy, Vás vedieme, radíme Vám a poskytujeme starostlivo vyberané, kvalitné a cenovo prístupné športové a outdoorové vybavenie.

Kliknite sem a navštívte webovú stránku Live Active >>

Veríme...

Veríme, že každý človek si zaslúži slušný život. Veríme, že každé dieťa si zaslúži prázdniny a každý večer večeru na stole.

Veríme, že príroda je našim najlepším priateľom a našim najväčším majetkom. Veríme v dobro ľudí …

a preto vkladáme toľko úsilia a prostriedkov na vytváranie lepšieho sveta.

Sociálna zodpovednosť

My v spoločnosti Studio Moderna rozumieme, že sme súčasťou komunity. Preto je našou povinnosťou pomáhať hladujúcim deťom, osamelým starším ľuďom, rodinám v núdzi, obetiam prírodných katastrof… Zapájame sa do rôznych humanitárnych akcií, aby sme pomohli zachrániť najzraniteľnejšie a najviac znevýhodnené sociálne skupiny.

Okrem toho, ako zamestnávateľ veríme v pevné hodnoty a zdravé pracovné prostredie a vedenie, ktoré podporuje potenciál, schopnosť a vôľu každého jednotlivca.

Ekologická zodpovednosť – znižovanie vplyvov na životné prostredie

Hojnosť našej planéty nie je nevyčerpateľná. To by si mal uvedomiť každý z nás. My v spoločnosti Studio Moderna tomu venujeme osobitnú pozornosť v každej oblasti našej práce. Vieme, že náš vplyv je malý, ale sme presvedčení, že každé opatrenie sa počíta.

Usilujeme sa o vývoj lepších, udržateľných materiálov používaných vo výrobkoch značiek Dormeo a Delimano, investovali sme do ekologického dopravného prostriedku, skladacieho bicykla Bigfish a sme vždy k dispozícii, keď spoločnosť potrebuje, aby sme prispeli. A v neposlednom rade sme ekologický spôsob života prijali aj v našich kanceláriách.

Ekologická zodpovednosť je súčasťou našich výrobkov

 • Prírodné, ekologické materiály

  Pri výrobe produktov sa Dormeo zameriava na ekologické, biologicky odbúrateľné materiály s výbornými funkčnými vlastnosťami – napríklad na bavlnu alebo Tencel, prírodné vlákno z buničiny eukalyptu s dokonalou antibakteriálnou ochranou. Produkty Dormeo tak v sebe spájajú vysokú kvalitu s ohľaduplným prístupom k životnému prostrediu.

 • Inovatívny keramický povrch

  Keramický riad Delimano je vyrábaný s použitím prírodných a organických materiálov, neobsahuje PFOA a vďaka nižším emisiám CO2 je vyrobený environmentálne udržateľným procesom. Kúpou produktov Delimano tak prospievate nielen svojmu zdraviu, ale robíte zároveň zodpovednejšie rozhodnutie vo vzťahu k životnému prostrediu.

 • Príroda nás inšpiruje a zabáva

  Prírodu ctíme a z prírody čerpáme nielen materiály, ale aj funkčné inšpiráciu.

 • Úspora energií ako vizitka efektivity

  Snažíme sa navrhovať výrobky tak, aby boli výkonné a pritom energeticky úsporné.

Ekologická zodpovednosť v našich kanceláriách

 • Triedenie odpadu

  Triedenie odpadu je veľmi dôležitá súčasť našej každodennej práce. Takmer všetok odpad z našich kancelárií sa recykluje. Navyše sme prestali používať jednorazové poháre na kávu.

 • Filtrovaná voda z vodovodu

  Podporujeme našich zamestnancov, aby pili vodu z vodovodu a v našich kanceláriách sme nainštalovali filtre, ktoré zaručujú zdravšiu a chutnejšiu vodu. Neschvaľujeme používanie zásobníkov na vodu.

 • Energetická účinnosť

  Každý pracovný stôl v našich kanceláriách je vybavený energeticky úspornými žiarovkami so senzormi, ktoré sa prispôsobujú množstvu svetla počas dňa.

 • Ekologické dary

  Chceme sa podeliť o naše ekologické zmýšľanie, a to najmä s deťmi. Naše vianočné dary sú vždy recyklovateľné a vyrobené z prírodných materiálov.

Takže toto sme my

Vážený zákazník,
toto je náš príbeh. Príbeh o tom, čo robíme, čo nás poháňa vpred a čím prispievame spoločnosti Nič z tohto by sa neudialo nebyť Vás. Vy ste dôvodom, prečo ráno vstávame a chceme sa Vám za to poďakovať.

Takže ďakujeme, že ste súčasťou nášho príbehu. Úprimne dúfame, že ste využili naše služby a že v budúcnosti Vám budeme môcť predstaviť ďalšie skvelé výrobky.

Váš tím Studio Moderna