Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Vyskúšajte

Panvica na vyprážanie Stone Legend

Stone Legend Panvica na vyprážanie
Photos
 • Videá
 • Fotografie
Stone Legend Panvica na vyprážanie Stone Legend Panvica na vyprážanie Stone Legend Panvica na vyprážanie Stone Legend Panvica na vyprážanie Stone Legend Panvica na vyprážanie Stone Legend Panvica na vyprážanie Stone Legend Panvica na vyprážanie Stone Legend Panvica na vyprážanie
Panvica na vyprážanie Stone Legend

SKU: 99-1000053954

Odolný, funkčný a ekologický kuchynský riad teraz predstavuje povrch REAL STONE s charakterom skutočného kameňa, ktorý umožňuje kreatívne varenie a prípravu lahodných jedál s nízkym obsahom tuku, na ktoré vaši priatelia a rodina len tak ľahko nezabudnú.

Rovnaký kamenný povrch ako na obľúnenej rajnici Stone Legend.

 

Pre tento produkt je možný aj osobný odber na vybraných predajniach

* Povinné polia

Od 24,90 € Od

Doručenie kuriérom alebo osobný odber? Pozrite si zoznam predajní >

Platba na splátky, online alebo na dobierku? Pozrite si zoznam predajní >

Zavolajte nám na: 02 / 59 220 719
Detaily produktu

Tradičné jedlá výraznej chuti pripravené moderným spôsobom

Všetci si veľmi dobre pamätáme tie vynikajúce jedlá, ktoré nám niekedy pripravovali naše staré mamy....a teraz Vám ponúkame možnosť pripravovať vlastné legendárne jedlá s panvicou na vyprážanie Delimano Stone Legend.

Predstavujeme Vám panvicu s vonkajším smaltovaným povrchom, ktorý dodá vareniu ten správny hrejivý pocit a pohodu, a vnútorným povrchom quantanium s charakterom skutočného kameňa obohateným o prírodné minerálne častice z kameňa a titánu.

 • Tradičná chuť ako pri varení na skutočnom kameni.
 • Panvica je vynikajúca na prípravu jedál s nízkym obsahom tuku, pretože vďaka jej nepriľnavému povrchu stačí použiť iba kvapku oleja.
 • Je ideálna na prípravu jedál, ktoré sa zvyknú pripaľovať, napríklad vajcia či ryby.

Vynikajúce vlastnosti prírodného smaltu

Smaltovaný vonkajší povrch sa rýchlo zohreje, má vynikajúcu tepelnú vodivosť, a aj ďalšie výnimočné vlastnosti:

 • Tvrdý, ale hladký a neporózny povrch, ktorý sa nepripáli.
 • Odolnosť voči chemikáliám a poškriabaniu a vynikajúca trvácnosť.
 • 100 % recyklovateľný, šetrný k životnému prostrediu.
 • Farebná stálosť.
 • Nepripáli sa.

Vhodná na všetky typy sporákov, jednoducho sa čistí

Panvica na vyprážanie Delimano Stone Legend sa môže používať na všetkých typoch sporákov vrátane indukčných varných dosiek. Jednoducho sa čistí mäkkou utierkou a vodou.

Mäkká rukovať sa jednoducho drží

Mäkká rukoväť sa jednoducho drží a Vaše ruky sú chránené pred teplom.

Vyrobená z netoxických materiálov, 100 % bez obsahu PFOA

Panvica na vyprážanie Delimano Stone Legend je vyrobená z netoxických materiálov, 100 % bez obsahu PFOA, ktoré sú lepšie pre vaše zdravie a zdravie Vašej rodiny.

Starostlivo vyrobený povrch pre tie najlepšie výsledky

Vnútorný povrch panvice Delimano Stone Legend sa skladá zo:

 • základnej spodnej vrstvy obohatenej o titán.
 • strednej vrstvy čiastočne obohatenej titánovými a prírodnými časticami.
 • strednej vrstvy so schopnosťou postupného uvoľňovania tepla a vrchnej vrstvy s kamenným efektom.

Čo to všetko znamená? Znamená to, že si môžete vychutnávať vynikajúce a zdravé jedlá s minimálnym obsahom tuku. Vďaka tvrdému a zároveň hladkému a neporóznemu povrchu budete na prípravu jedál potrebovať len minimum oleja a jedlo sa neprilepí ani nepripáli. Kamenné častice efektívne uzamknú a postupne uvoľňujú teplo, takže prirodzená šťavnatosť, vitamíny a chuť jedla ostanú zachované.

Vonkajší povrch je mimoriadne energeticky úsporný

Kombinácia smaltovaného povrchu s farebnou glazúrou a oceľou s nízkym obsahom uhlíka vytvára pevnú panvicu, ktorá sa ani častým používaním neopotrebuje. Vynikajúca tepelná vodivosť pre rýchlejšie uvarené jedlá

Návod na použitie

Pred použitím tohto výrobku si prečítajte NÁVOD NA POUŽITIE. V návode nájdete všetky technické informácie týkajúce sa inštalácie a údržby výrobku.

Technické informácie
Kapacita 1,8 l; 2,5 l
Rozmery 24 cm; 28 cm
Typ sporáka elektrické, indukčné, plynové, sklokeramické
Vhodné do umývačky riadu Áno
Vnútorný materiál QuanTanium Real Stone
Základný materiál nerezová oceľ
Zoznam predajní s osobným odberom

Tovar si môžete vyzdvihnúť priamo na niektorej z našich predajní. Konkrétnu predajňu si zvolíte pri vytváraní objednávky. Pri tomto spôsobe doručenia môžete za tovar zaplatiť iba online platbou.

Recenzie od zákazníkov 6 x recenzia

Položiek: 6

2,85

6 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

 
1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ohodnotenie

Recenziu zaslal(a) Veronika

27.6.2017

Panvica
Taktiež mám zlú skúsenosť. panvica je krivá, behá po sporáku a pripaľuje sa na nej jedlo - všimla som si, že je oškretá. Mám v domácnosti ďalších pomocníkov Delimano a s nimi nie je žiaden problém, preto verím,že šlo o chybný kus...Takže pred kúpou treba skontrolovať.

Recenziu zaslal(a) babicka

23.6.2017

viera
kupila som panvicu ako darcek a musela som ju reklamovat, po kratkom case sa pokrivila. Panvicu mi bez problemov vymenili s informaciou, ze sa musi pri ohrievani postupne zvysovat teplota. Toto ale podla mna pri indukcii neplati !
odpoveď :
Dobrý deň, ďakujeme za Váš komentár. Chápeme Vašu námietku na indukciu, ale je to myslené tak, že teplota sa musí postupne zvyšovať, čiže nie dať hneď najsilnejší stupeň, lebo ak vznika taký veľký teplotný rozdiel v krátkom čase, môže dojsť k spomínanému znehodnoteniu.
Delimano

Recenziu zaslal(a) Veronika

20.6.2017

Panvica
Ja mam zlu skusenost. Pravdepodobne ide o chybny kus...panvica je kriva- beha mi po platnicke. Pripaluje sa jedlo a je poskriabana...idem na reklamaciu :-(
odpoveď :
Dobrý deň, veľmi nás to mrzí, Vašu požiadavku zaevidujeme v rámci reklamácie.
admin

Recenziu zaslal(a) Terezka

18.1.2017

Dobrý deň prajem,ja mám aj Delimano rajnicu a panvicu na vyprážanie a som veľmi spokojná,ozaj nič sa nepripáli.,ja som kupovala v predajni.

Recenziu zaslal(a) Alicka

9.8.2016

Panvicu som si doobjednala k rajnici a som maximálne s ňou spokojná.

Recenziu zaslal(a) epyrus

22.6.2016

PANVICA je vinikajúca rajnica ktorú sme dostali nebola v poriadku preto ak chcete byť bezchybný mali by ste si na to dávať väčší pozor a lepšie kontrolovať odosielaný tovar nakoľko sa jedná o spokojnosť zákazníka a vašu prestíž a ak mu pošlete viac krát chybný tovar môžete stratiť jeho dôveru!!! Epyrus

"Dobrý deň, ďakujeme Vám za Váš komentár aj za dôveru, prejavenú výrobkom Delimano. Vašu dôveru nechceme stratiť a za chybnú rajnicu sa ospravedlňujeme, jednalo sa o chybnú várku. Samozrejme, rajnicu Vám vyreklamujeme a nahradíme novou. Ohľadom reklamácie kontaktujte, prosim, naše zákaznícke centrum na telefónnom čísle 02/ 59 220 750 alebo e-mailom na zakaznicke.centrum@studio-moderna.com"
admin

Položiek: 6