V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Zimný výpredaj

Zimný výpredaj

-60%
Ponuka končí o:
[banner_timer]
 

-8% NA VŠETKO

-8% NA VŠETKO

 
Ponuka platí už len:
[banner_timer]
 

Matrac Ergo Comfort

Photo
Video

Vedecky navrhnutý tak, aby poskytoval chrbtu maximálnu oporu, správne zakrivenie chrbtice a uvoľnenie reflexných bodov. Vďaka pridanej vrstve Ergo inšpirovanej tvarom výrobku Kosmodisk sa matrac dokonale prispôsobí telu a dopraje vám potrebné pohodlie. Môžete si vybrať strednú až tvrdú pevnosť matraca. Výška 20 cm. Prateľný poťah. Skúšobná doba 60 dní a predĺžená záruka 15 rokov.

Akcia končí! Darček k matracom už iba
Matrac Ergo Comfort
Od 279,99 € Od
265,99 € Club 5*
Doprava zadarmo

Nákup na splátky

Zvoľte možnosť
Zavolajte nám na: 02 / 59 220 719
Pre informáciu o dostupnosti zvoľte variant.
 • Stručný prehľad
 • Detaily produktu
 • Technické informácie
 • Zoznam predajní s osobným odberom
 • Platba na splátky, online alebo na dobierku?
Stručný prehľad

Vedecky navrhnutý tak, aby poskytoval chrbtu maximálnu oporu, správne zakrivenie chrbtice a uvoľnenie reflexných bodov. Vďaka pridanej vrstve Ergo inšpirovanej tvarom výrobku Kosmodisk sa matrac dokonale prispôsobí telu a dopraje vám potrebné pohodlie. Môžete si vybrať strednú až tvrdú pevnosť matraca. Výška 20 cm. Prateľný poťah. Skúšobná doba 60 dní a predĺžená záruka 15 rokov.

Zistite viac
Detaily produktu
 • VYSKÚŠAJTE NA 60 DNÍ ZADARMO

  Musíte si byť istí na 110 %! Vyskúšajte a posnívajte si na matraci až 60 nocí v pohodlí vášho domova. Ak nebudete spokojní, vrátime vám plnú cenu.

 • PREDĹŽENÁ ZÁRUKA 15 ROKOV

  Našim matracom veríme natoľko, že ponúkame predĺženú záruku 15 rokov. To znamená, že 5,470-krát sa zobudíte svieži a dobre naladení do nového dňa.

 • VYROBENÉ V EÚ

  Matrac je navrhnutý a vyrobený v EÚ a spĺňa najvyššie normy kvality EÚ a spoločnosti Dormeo.

Najlepší ergonomický matrac v Európe

Matrac Ergo Comfort je naším najlepším ergonomickým matracom s jedinečnou päťvrstvovou skladbou navrhnutou pre maximálnu podporu, dynamickú prispôsobivosť a kvalitný spánok. Poskytuje optimálnu podporu chrbtice a zmierňuje bolesti chrbta a iných častí tela.

Matrac bol testovaný nemeckým inštitútom ergonómie, ktorý ho ohodnotil ako jeden z najergonomickejších matracov v Európe. Výsledky testu ukázali jeho vynikajúcu podporu, prispôsobivosť a pohodlie.

Optimálna podpora pre chrbticu

Inovatívna vrstva ERGO sa prispôsobí tvaru chrbtice, čím uspokojí vaše potreby. Pružiny sa dynamicky prispôsobia vašim pohybom v spánku. Matrac podporuje správnu polohu v spánku a poskytuje zdravý spánok.

Ergonómia a pohodlie na najvyššej úrovni

 • Ergonomický matrac: poskytuje perfektnú podporu. Prispôsobí sa vášmu telu, čím podporuje vašu chrbticu a zmierňuje bolesti chrbta.
 • Stredná vrstva Ergo je ergonomická vrstva inšpirovaná výrobkom Kosmodisk, ktorý kopíruje tvar ľudskej chrbtice.
 • Celková výška: jadro s výškou 18 cm až 20 cm a 2 cm pamäťovou penou všitou v poťahu pre maximálne pohodlný spánok.
 • Tri zóny pohodlia pre optimálnu oporu rôznych častí tela.
 • Priedušnosť zabezpečuje pena Ecocell s otvorenou štruktúrou.
 • Antibakteriálny a antialergický matrac je vhodný aj pre alergikov alebo astmatikov.
 • Snímateľný poťah sa môže prať v práčke a zaručuje zdravé a čisté prostredie bez baktérií, roztočov a nepríjemného zápachu.
 • Skúšobné obdobie 60 dní a predĺžená záruka 15 rokov.
 • Ergonomické vlastnosti matraca testovalo nezávislé testovacie laboratórium v Nemecku.
 • Vyrobené v Európe.
 • Platba na splátky.
Dormeo Ergo Comfort Mattress

Antibakteriálny a hypoalergénny matrac s prateľným poťahom

Bohatá pamäťová pena všitá do mäkkého špeciálne navrhnutého poťahu sa perfektne prispôsobí tvaru vášho tela. Je neuveriteľne hygienická. Ošetrenie CleanEffect® chráni matrac pred prachovými roztočmi, baktériami a mikróbmi, takže môžete pokojne spať po celú noc. Viskózové vlákna majú skvelú absorbčnú schopnosť, takže budete spať v suchom a čistom prostredí. Pre ešte lepšiu hygienu je poťah matraca snímateľný a prateľný. Hygiena je totiž dôležitou súčasťou kvalitného spánku a ten zase zlepšuje funkčnosť vášho imunitného systému.

Zloženie matraca

výška 20 cm

Matrac Dormeo Ergo Comfort

Ak sa chcete dozvedieť ďalšie informácie o výrobku, ukážte na možnosť Ťuknúť na.

 1. Pamäťová pena s výškou 2 cm všitá v poťahu

  Dokonale sa prispôsobí krivkám vášho tela.

 2. Mäkšia biela vrstva s výškou 6 cm z peny Ecocell® s vetracími kanálmi

  Špeciálna prispôsobiteľná pena je priedušná a poskytuje mimoriadne pohodlie a podporu. Vďaka otvorenej štruktúre je pena pružnejšia a umožňuje lepšie prúdenie vzduchu.

 3. Vrstva ERGO s výškou 6 cm

  Tvar tejto jedinečnej vrstvy bol navrhnutý podľa tvaru výrobku KOSMODISK® – zdravotnej pomôcky na chrbticu a zmiernenie bolesti krížov.

  Matrac Dormeo Ergo Comfort
 4. Tvrdšia modrá vrstva s výškou 6 cm z peny Ecocell® s otvorenou štruktúrou

  Špeciálna prispôsobiteľná pena je priedušná a poskytuje mimoriadne pohodlie a podporu. Vďaka vetracím kanálom je pena pružnejšia a umožňuje lepšie prúdenie vzduchu.

 5. Priedušné kanály v pene Ecocell®

  Spĺňajú dve funkcie – pena sa viac prispôsobí a prispieva k lepšiemu prúdeniu vzduchu. Matrac je priedušnejší a ľahšie sa udržiava.

 6. Vrchný poťah so štyrmi rúčkami je možné prať v práčke

  Vrchný poťah možno vyzliecť. Nemusíte prať celý poťah, stačí vyzliecť vrchný biely poťah a oprať ho.

 7. Poťah s ochrannou vrstvou CleanEffect®

  Táto vrstva zabraňuje množeniu baktériíroztočov. Matrac zostane dlho sviežibez zápachu.

Najlepšia ergonomická a prirodzená podpora

Matrac Ergo Comfort je pre vás ako stvorený, ak:

 • hľadáte matrac na pohodlný spánok,
 • chcete každej časti tela dopriať správnu podporu, nech už spíte v akejkoľvek polohe,
 • chcete pevný matrac, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám, nie matrac, ktorému sa musíte prispôsobiť vy,
 • hľadáte účinnú ochranu proti baktériám a prachovým roztočom,
 • potrebujete matrac, ktorý vydrží dlhé roky,
 • si chcete na konci dňa dopriať kvalitný spánok

VEDELI STE?

Štúdie ukazujú, že po 4 - 5 hodinovom spánku nám v tele klesá počet imunitných buniek až o 70 %. Dôsledkom toho telo nie je schopné efektívne bojovať s vírusmi, ku ktorým patrí aj Corona vírus. Našťastie si tento deficit vieme doplniť výdatným 7 - 9 hodinovým spánkom.

Postaráme sa o váš chrbát

Či už vás trápi chronická bolesť krížov alebo ste to prehnali v posilňovni, matrac zmierni napätie v šiji, rukách a nohách. Nielenže uvoľňuje reflexné body a dopraje vám regenerujúci spánok, poskytuje aj pevnú podporu chrbta, vyrovnáva chrbticu a zmierňuje bolesti chrbta.

Hlavným dôvodom bolesti krížov je nesprávna poloha chrbtice v spánku na príliš mäkkom alebo vyležanom matraci, ktorý podporuje najťažšiu časť tela, a to trup. Bolesť chrbta je však aj častým dôvodom nespavosti. Je veľmi dôležité tieto príčiny odstrániť, a dopriať si tak zdravý a regenerujúci spánok.

Tri zóny komfortu poskytujú podporu pre rôzne časti tela v akejkoľvek polohe. Matrac Ergo Comfort sa každú noc po dlhé roky dynamicky prispôsobí telu a správnemu zakriveniu chrbta, nech už spíte v akejkoľvek polohe.

Testovaný, osvedčený, kvalitný

Matrac Ergo Comfort je vedecky navrhnutý tak, aby poskytoval chrbtu maximálnu podporu, správne zakrivenie chrbtice a úľavu tlakových bodov. Naším cieľom je zlepšiť vám kvalitu života lepším a zdravším spánkom.

Tvar tejto 6 cm jedinečnej vrstvy bol navrhnutý podľa tvaru výrobku KOSMODISK® – zdravotnej pomôcky na chrbticu a zmiernenie bolesti krížov.

Ergonomické vlastnosti matraca sú testované prestížnym nezávislým testovacím laboratóriom v Nemecku. Výsledkom testu je vynikajúca podpora, prispôsobiteľnosť a pohodlie.

Matrac Dormeo Ergo Comfort

Vrstva ERGO je inšpirovaná tvarom ľudskej chrbtice a výrobku KOSMODISK

Tvrdosť matraca si vyberiete jeho pretočením

Matrac Ergo Comfort má obojstranné jadro, vďaka ktorému si vyberiete tvrdosť matraca.

Jedna strana matraca je vyrobená z mäkšej peny Ecocell®, ktorá je biela a druhá strana z tvrdšej peny Ecocell® v modrej farbe. Ak dáte navrch mäkšiu bielu vrstvu, matrac bude mäkší. Ak dáte navrch tvrdšiu modrú vrstvu, ktorá je prešitá 2 cm pamäťovou penou, povrch matraca bude tvrdší. Vychutnajte si spánok na matraci s vašou obľúbenou úrovňou tvrdosti.

Tvrdosť zmeníte obrátením matraca.

Matrac Dormeo Ergo Comfort

MÄKŠIA VOĽBA

TVRDŠIA VOĽBA

Kvalitnejší spánok v manželskej posteli

Dvojité jadro je jedinečnou vlastnosťou tohto matraca. S partnerom si tak môžete zvoliť tvrdosť matraca, ktorú máte radi (2 samostatné jadrá v dvojitom matraci s veľkosťou od 160 cm). Okrem toho vám dopraje pokojný spánok. Vaša polovička vás už prehadzovaním sa v posteli nezobudí. Jednoduchým otočením matraca na druhú stranu môžete vyskúšať druhú úroveň tvrdosti a pohodlia. Dvojité jadro udrží váš vzťah pokope – každý z vás si môže vychutnať obľúbenú úroveň tvrdosti matraca. Rozlúčte sa s prehadzovaním v posteli. Obe strany budú spokojné.

Antibakteriálny a antialergický matrac má poťah, ktorý sa môže prať v práčke

Bohatá pamäťová pena zapracovaná do mäkkého poťahu sa vášmu telu perfektne prispôsobí. Poťah je navyše maximálne hygienický. Vrchný poťah s viskózou pomáha matracu odvádzať vlhkosť a má chladiaci účinok. Okrem toho matracu dodáva krásny lesk. Poťah je navrhnutý technológiou CleanEffect®. Predstavuje efektívnu ochranu proti prachovým roztočom, baktériámpachom. Vyzliekateľný vrchný poťah jednoducho odzipsujte a operte.

Zložiť ho je rýchle a jednoduché

Nový matrac vám doručíme až k dverám kompresne a vákuovo zabalený do valca, ktorý je chránený prepravnou krabicou zabalenou v DVOCH plastových fóliách. Všetky naše matrace sú kompresne a vákuovo balené vďaka nášmu ekologickému procesu prepravy a ochrane počas prepravy.

 • 1.
  Odbalenie matracu – krok č. 1

  Nožnicami opatrne prestrihnite vonkajší obal tak, aby ste neporušili plastový obal vnútri matraca. Nepoužívajte nôž.

 • 2.
  Odbalenie matracu – krok č. 2

  Rozviňte vákuovo zabalený matrac na posteľ. Opatrne prestrihnite plastový obal pozdĺž rohov a odstráňte ho.

 • 3
  Odbalenie matracu – krok č. 3

  Matrac sa na svoju veľkosť nafúkne približne do 6 hodín.

Životnosť matraca predĺžte kvalitnými roštami pod matrac

Položte matrac na drevené rošty rovnakej veľkosti ako matrac. Týmto zaistíte optimálne prúdenie vzduchu a primerané vyváženie rovnováhy. Ponuku roštov na matrace si pozrite tu.

Technické informácie
Antibakteriálne ošetrenie Áno
Dvojité jadro Áno
Jadro Pena Ecocell®, Ergo pena
Kolekcia Dormeo Vitality
Obojstranné jadro Áno
Pamäťová pena Áno
Program Dormeo spánok
Tvrdosť Stredne tvrdý
Umývateľný poťah Áno
Výška 20 cm
Záruka 15 rokov
Zóny jadra 3
Zoznam predajní s osobným odberom
Platba na splátky, online alebo na dobierku?

Ako môžete za tovar zaplatiť?

Vyberte si spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Ponúkame Vám tieto možnosti:

Platba na dobierku

Za objednané výrobky zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou až pri ich prevzatí.

Platba online - kartou alebo prevodom

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay, ktorá Vám umožňuje zvoliť si platbu kartou alebo prostredníctvom bankového prevodu. Na stránke 24-pay zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu.

Platba online - prostredníctvom účtu PayPal

Po zvolení tohto spôsobu platby budete presmerovaný na webovú stránku spoločnosti PayPal, na ktorej zadáte svoje údaje a zrealizujete platbu. 

Platba na splátky

Pri nákupe v hodnote nad 100 € môžete využiť platbu na splátky. Ak si zvolíte tento spôsob platby, náš operátor Vás bude kontaktovať a poskytne Vám detailné informácie o požadovaných podkladoch k príprave zmluvy o úvere.

Recenzie od zákazníkov 0 x recenzia

Aká je pravdepodobnosť, že by ste odporučili tento produkt niekomu inému? *

1 1 bod
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Potrebujete pomoc?
x
Potrebujete pomoc?

Naši operátori sú pripravení odpovedať na vaše otázky ohľadom produktov alebo objednávok. Prosím, kontaktujte nás na čísle:

02/59 220 750