V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Vitajte v najlepšej svetovej kuchyni:

U Vás doma

Oslavujte život s chutným domácim jedlom pripraveným s výrobkami značky Delimano!

Milujete jedlo? Jeho vôňu, farbu, štruktúru a najmä jeho prípravu? My v Delimano sme rovnako nadšení. Pre nás je jedlo oslavou života, mágiou v kuchyni, ktorá unáša našu predstavivosť na miesta, kde nič nie je nemožné. A veríme, že Vaša domáca kuchyňa je miesto, kde vznikajú tie najlepšie pochúťky. Domáce jedlá vyrobené s láskou a nadšením podľa receptov starej mamy neprekoná žiadna kvalitná reštaurácia.

Čo máme spoločné? Nadšenie pre varenie

My v Delimano rozumieme neodolateľnému nadšeniu pre varenie, a preto vynakladáme všetko úsilie na to, aby sme vám mohli ponúknuť všetko, čo potrebujete, chcete a po čom túžite pri každodennej príprave jedál aj počas tých špeciálnych dní, keď chcete uvariť niečo výnimočné.
 
Toto je náš príbeh.

Ako to všetko začalo

Píše sa rok 2010

Náš príbeh sa začal písať v roku 2010, keď sme dostali myšlienku vyrábať vysokokvalitný kuchynský riad pre zdravšie varenie vyrobené z prírodných materiálov.

Našim prvým nápadom bol sortiment keramického riadu, ale postupne sme vďaka nášmu entuziazmu a láske dali dokopy želania našich zákazníkov a začali vyvíjať ďalšie skvelé výrobky pre kuchyňu a jedáleň. 

Dnes ponúkame vyše 100 produktov. A ďalšie sú na ceste.

Delimano dnes

Aj dnes značka Delimano naďalej venuje pozornosť Vám, Vašim prianiam a neodolateľnému nadšeniu pre varenie.

Našim cieľom je stať sa poprednou značkou kuchynských výrobkov v Európe a poskytovať kvalitné, technologicky vyspelé, inovačné a kreatívne riešenia kuchynského riadu, ktorý zaručí zdravú a chutnú prípravu jedál.

Jednoducho povedané: Sme tu na to, aby sme vyrábali najlepšie výrobky pre aktívny a zdravý život.

A skutočne si za tým stojíme.

Delimano: Inovátor a trendsetter

Úloha varenia v našich každodenných životoch sa v poslednom desaťročí zásadne zmenila: ľudia sú zaneprázdnenejší viac ako kedykoľvek predtým a ich životu kraľuje pohodlnosť. Aj preto začal rásť počet domácich šéfkuchárov a dôvtipných kulinárskych zabávačov, ktorí sa snažia urobiť dojem na svojich hostí a zároveň pripraviť zdravé jedlá. A riešenie, ktoré vyhovuje obom trendom? Je to samozrejme technológia.

My v Delimano nešetríme na vývoji nových nápadov, pokiaľ ide o špičkový kuchynský riad.

Naši odborníci v kuchynskej technológii poskytujú komplexné riešenia a komplexný dizajn revolučného kuchynského riadu, ktorý je jediný svojho druhu na svete.

Delimano Trilogy: Jedinečné riešenie pre varenie

Delimano Trilogy je náš vlastný vynález, ktorý vylepšuje spôsob varenia a ponúka zákazníkom zážitok zo zdravého jedla. Hrniec Trilogy má hliníkový a keramický povrch a pri jeho výrobe bola použitá revolučná technológia 9 výstupov, ktoré umožňujú vzduchu pod pokrievkou voľne cirkulovať.  Horúci vzduch cirkuluje okolo jedla a zaručuje, že bude rovnomerne a dokonale uvarené.

Týmto spôsobom sa jedlo uvarí len s kvapkou oleja a rýchlejšie ako pri bežných metódach.

Skutočné úžasný vynález, ktorý jednoducho musíte vyskúšať.

Pozrite si ho tu

Malé domáce spotrebiče Delimano – Máme riešenie pre všetky kuchynské potreby

Vieme, že každý kuchár jednoducho zbožňuje štýlové kuchynské spotrebiče. Preto venujeme veľkú pozornosť vývoju skvelých spotrebičov, ktoré môžete používať každý deň alebo pri špeciálnych príležitostiach.

Sme rozhodnutí vytvoriť sortiment malých domácich spotrebičov, kde nájdete akýkoľvek spotrebič, na aký si len spomeniete – alebo o akom snívate.

Delimano ponúka všetko, čo potrebujete na prípravu, varenie, uskladnenie, servírovanie a VYCHUTNANIE jedla – a teraz aj v nádherných farbách!

V kuchyni nikdy nie je dostatok pomôcok. Nádherná zelená doska na krájanie z bambusu, atraktívne prestieranie alebo milá červená panvica na palacinky – s našimi výrobkami nebude Vaša kuchyňa či jedáleň nikdy obyčajná alebo nudná.

So sortimentom farebného kuchynského riadu vo Vašich zásuvkách budete počítať minúty, kým si budete môcť znova pripraviť ďalšie raňajky, obed alebo večeru.

So značkou Delimano je varenie oslavou!

Vkročte do sveta zábavného varenia!

My v Delimano milujeme varenie. A veľmi radi sa s Vami podelíme o nápady, ktoré využijete pri varení či servírovaní a o rôzne vynikajúce recepty... Náš prvoradý cieľ je však stále ten istý: vytvárať riešenia, ktoré prinášajú radosť z varenia.

Po úspešnom začiatku a vývoji sme hrdí, že sa nám podarilo vytvoriť celú radu kuchynských výrobkov, ktoré využijete na:

  • prípravu
  • varenie
  • servírovanie jedál

Tu si môžete pozrieť celú ponuku našich výrobkov:

Tak toto je náš príbeh

Ak navštívite niektorý z našich obchodov, budete srdečne privítaní alebo môžete zavolať nášmu priateľskému tímu na 02/ 59 220 750, ktorý Vám vždy dobre poradí a poskytne vynikajúce služby – náš tím služieb zákazníkom pozná naše výrobky skrz naskrz!

Naozaj veríme, že Vám nákup u nás urobí radosť a že si naše výrobky obľúbite tak ako my.

Tešíme sa na Vás.

Váš tím Delimano