V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Ostatné články

 • Ako svoj domov (a svoje srdce) naplniť atmosférou Vianoc

  Ako svoj domov (a svoje srdce) naplniť atmosférou Vianoc

  Vianoce sú za rohom – a predsa sa vôbec necítite sviatočne. Možno je to počasím, možno tvrdo pracujete a ste pod veľkým stresom – a možno pre vás Vianoce už dávno nie sú také magické ako v detstve. V každom prípade nastal čas opäť vniesť tú čarovnú atmosféru do svojho domova – a do svojho srdca!  

  Prečítajte si viac 
 • Ako ušetriť počas vianočných sviatkov

  Ako ušetriť počas vianočných sviatkov

  Vianočné sviatky, rovnako ako týždne pred nimi a po nich, sú čarovným obdobím plným zábavy. Ale nanešťastie počas nich miniete obrovské množstvo peňazí - zvyčajne tých, ktoré nemáte, takže január je vždy mesiacom finančnej krízy. Chcete sa postarať, aby to tento rok bolo iné?

  Prečítajte si viac 
 • Ste pripravení osláviť svetový deň zmrzliny?

  Ste pripravení osláviť svetový deň zmrzliny?

  Milujete zmrzlinu? Samozrejme, že áno – kto by ju nemiloval! V tom prípade sa vám určite bude páčiť aj nasledujúca informácia: tento mesiac slávime Svetový deň zmrzliny! Presne tak, je mu vyhradená každá tretia júlová nedeľa, čiže to tento rok spadá na 20.júla. Ste pripravení? Otvorte mrazničku, schmatnite čo najväčšiu lyžicu a užite si príjemné chvíle so svojou obľúbenou pochúťkou!

  Prečítajte si viac 
 • Top 7 jarných zmien v cvičení

  Top 7 jarných zmien v cvičení

  Zima je preč a je čas prebrať Vaše telo zo zimného spánku. Ak ste si počas zimy nedokázali vytvoriť pravidelný tréningový režim, zrejme ste aj Vy pribrali niekoľko nechcených kilogramov a stratili trochu zo svojej fyzickej kondície. Začiatok jari je ideálnym časom na rozhýbanie vecí a na dôležité zmeny vo Vašej tréningovej rutine!

  Prečítajte si viac 
 • Úžasná história palaciniek

  Úžasná história palaciniek

  Chutná vôňa čerstvo upečených palaciniek, ktorá sa zakráda do Vašej spálne a prebudí Vás do nového dňa - existuje niečo lepšie? Ako to však všetko začalo - kto bol ten úžasný prvý človek, ktorý zmiešal všetky prísady dohromady a tak sa postaral o to, aby sme si každé jedno ráno mohli vychutnať lahodné palacinky?

  Prečítajte si viac 
 • Veľkolepý svet cestovín

  Veľkolepý svet cestovín

  Sme si istí, že aj Vy milujete cestoviny rovnako ako my; vedeli ste však, že 25. október je Svetovým dňom cestovín? Áno, je to tak, deň na oslavu jedného z najobľúbenejších jedál a pri tejto príležitosti sme si pripravili niekoľko zaujímavých faktov o cestovinách, o ktorých ste asi doteraz nevedeli. Bon appetit, milovníci cestovín!

   

  Prečítajte si viac 
 • Všetky tajomstvá palaciniek

  Všetky tajomstvá palaciniek

  Nadýchané  a lahodné - a je v nich oveľa viac! Palacinky patria medzi najobľúbenejšie jedlá na svete a existuje na to pádny dôvod. Ak patríte do ich fanklubu, pravdepodobne už o nich viete všetko - ale my sme vydolovali tajomstvá, ktoré Vás prekvapia. Chcete sa dozvedieť všetky malé, skryté taje Vášho obľúbeného jedla?

  Prečítajte si viac 
 • Všetky výhody pitia kávy

  Všetky výhody pitia kávy

  Šálka kávy je predovšetkým príjemným rituálom, spôsob ako zostať bdelým alebo dokonca ešte viac – ale vedeli ste, že môže taktiež prispieť k zlepšeniu Vašej nálady? Často počujeme, že zdravý životný štýl nezahŕňa pitie kávy, to však nutne nemusí byť pravdou – káva má niekoľko veľmi pozitívnych účinkov, ktoré zmenia Váš život k lepšiemu. Chcete spoznať všetky výhody pitia kávy?

  Prečítajte si viac 
 • Zaujímavé fakty o káve, o ktorých ste nevedeli

  Zaujímavé fakty o káve, o ktorých ste nevedeli

  Káva je jedným z najobľúbenejších nápojov na svete. Mnohí z nás ju pijú pravidelne, keďže nám pomáha prežiť rušný program našich každodenných životov. Káva a jej pitie má taktiež veľmi zaujímavú históriu. Zozbierali sme niektoré z najzaujímavejších faktov o káve, prečítajte si ich a popritom si vypite šálku Vašej obľúbenej kávy!

  Prečítajte si viac