V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Keramický povrch CeramicaForte

Prírodný a ekologický materiá

Keramika varí rýchlejšie – šetrí čas & peniaze

Jednoduché čistenie

Odolné voči poškriabaniu a oderu

Vyrobené v Taliansku

Integrovaný tepelný senzor

Prírodný a ekologický materiál

Keramika je prírodný materiál z hliny, používanej pri výrobe riadu už po stáročia. Povrch CeramicaForte predstavuje ekologickú alternatívu bez obsahu PTFE. Nanáša sa špeciálnou technológiou, pri ktorej sa vrstva nelepí, ale nasprejuje na podklad. Tento povrch úplne pokrýva základný materiál (hliník), čím prispieva k lepšiemu výkonu, kvalite a odolnosti riadu.

Keramika varí rýchlejšie – šetrí čas & peniaze

Hliníkový riad s keramickým povrchom je ideálny na rýchle a zdravé varenie. Vyznačuje sa totiž optimálnym vedením tepla a rýchlo sa rozohrieva, čo je pri varení veľmi prínosné. Ušetríte čas, energiu a navyše si všetky suroviny zachovajú svoju ozajstnú chuť a živiny.

Jednoduché čistenie

Ak chcete keramický povrch umyť, stačí ho jednoducho dať pod tečúcu vodu a použiť mäkkú špongiu s domácim čistiacim prostriedkom. Umývanie riadu Delicia je také ľahké – len ho utrite vlhkou handričkou a hotovo. Môžete ho dať aj do umývačky, ale neodporúčame to.

Odolné voči poškriabaniu a oderu

Keramický povrch je založený na nanotechnológii, ktorá na riade vytvára silnú a kompaktnú vrstvu, extrémne hladkú a neporéznu. Preto veľmi dobre znáša miešanie, porciovanie, umývanie a iné druhy použitia.

Vyrobené v Taliansku

Všetok riad Delimano Delicia sa vyrába v talianskom závode s vyše 40-ročnými skúsenosťami s nepriľnavými povrchmi.

Znamenitá kvalita, prvotriedne materiály a najmodernejšie spracovanie sú garanciou, že Vám hrnce a panvice Delimano Ceramica Delicia budú slúžiť dlhé roky. Trvácnosť kolekcie Delimano je potvrdená 2-ročnou zárukou.

Integrovaný tepelný senzor

Určite si zamilujete ergonomické rúčky mäkké na dotyk, ktoré disponujú praktickým integrovaným tepelným senzorom. Keď sa riad rozpáli, senzor zmení farbu na Delimano oranžovú.

Keramický povrch s kamenným efektom CeramicaForte

Keramický povrch CeramicaForte s kamenným efektom nasleduje nový, mimoriadne populárny trend v domácom riade. Prirodzený kamenný vzhľad nám pripomína tradíciu a uchováva tie najlepšie vlastnosti povrchu – skoro ako varenie na horúcom kameni.

Vďaka keramickej vrstve CeramicaForte s kamenným efektom sú pekáče, hrnce, panvice a rajnice mimoriadne odolné voči pôsobeniu času a opotrebeniu bez straty svojej excelentnej nepriľnavosti. Vždy Vám budú garantovať zdravé, ľahké a chutné varenie, pečenie, smaženie i opekanie – spolu so schopnosťou pripravovať pokrmy pri nízkej teplote a zachovávať prirodzenú arómu a chuť jedál.

NOVINKA! Vyskúšajte keramický povrch č. 1 na trhu!

Máte už plné zuby pripáleného jedla, ktoré musíte z panvice zoškrabávať? Milujete keramické riady, ale desí Vás pohľad na zanechané škrabance – ktoré sa objavia aj napriek tomu, že s nimi narábate s maximálnou opatrnosťou? Aby sme Vás uchránili od všetkých týchto problémov, prináša Delimano ten najlepší keramický povrch na trhu - CeramicaForte – ktorý na Vás svojimi ohromujúcimi vlastnosťami určite urobí dojem.

Nepriľnavý povrch – užite si ľahké varenie s vrstvou CeramicaForte

Vďaka riadu s kamenným efektom si varenie užijete ako nikdy! Línia Delimano Delicia je nielen zdokonalená, pretvorená a lepšia než kedykoľvek predtým. Teraz prináša aj CeramicaForte, extrémne pevný a silný keramický povrch, ktorý je až 3x nepriľnavejší a o 50% odolnejší voči poškriabaniu než akákoľvek iná keramická vrstva! Nádherne navrhnutá Delicia so zvýšeným okrajom a šedomodrou & tmavosivou farbou Vám vďaka svojej nepriľnavosti ušetrí množstvo starostí a navyše sa so svojím minimalistickým moderným dizajnom hodí do každej kuchyne. Štartovacia sada doplní Vaše vybavenie o najpotrebnejší riad a je vhodná pre všetky klasické varné dosky (nie na indukciu).

S najnovším povrchom Delimano CeramicaForte, ktorý je až 3x nepriľnavejší než iné keramické vrstvy, bude varenie skutočným potešením! (resp. ozajstným pôžitkom, nefalšovaným pôžitkom)

kom)

Trendový kamenný vzhľad v sofistikovanom, ale modernom talianskom štýle

Hrnce a panvice z línie Delimano Ceramica Delicia sú vyrobené v Taliansku a vyznačujú sa atraktívnym moderným dizajnom: šedá, silikónová vonkajšia glazúra pekne ladí s modrou keramickou vrstvou s kamenným efektom vo vnútri. Elegantný a sofistikovaný štýl sa hodí do každej modernej domácnosti.