V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Rady a tipy

1-10 z 30

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • 9 geniálnych tipov pre urýchlenie každodenného varenia

  9 geniálnych tipov pre urýchlenie každodenného varenia

  Máte pocit, že v kuchyni trávite príliš veľa času? Nuž, asi naozaj trávite. Najviac to asi pociťujete v letnom období, keď sú všetci ostatní vonku, bavia sa a užívajú si nádherné počasie, zatiaľ čo Vy trčíte vo vnútri, pripravujúc jedlo pre svoju rodinu. Prestaňte s tým – tu je 9 geniálnych nápadov, ako túto rutinnú povinnosť urýchliť.

  Prečítajte si viac 
 • TÚTO zdravú a lacnú potravinu využijete aspoň na 10 rôznych spôsobov

  TÚTO zdravú a lacnú potravinu využijete aspoň na 10 rôznych spôsobov

  Chceli by ste si počas leta dopriať ľahšie jedlá, ale už Vám došli nápady, čo variť? Máte pocit, že je zdravá strava príliš drahá a že si ju jednoducho nemôžete dovoliť? Našli sme ingredienciu, ktorá sa hodí do množstva pokrmov, je úžasne zdravá a veľmi lacná. Chcete vedieť, ktorá to je?

  Prečítajte si viac 
 • 7 smrteľných hriechov pri príprave palaciniek

  7 smrteľných hriechov pri príprave palaciniek

  Existuje na svete niečo lepšie, ako lenivé nedeľňajšie ráno s hromadou palaciniek, časopisom a prísľubom pohodového dňa? Aby to však bolo úplne dokonalé, musíte tie palacinky vedieť správne pripraviť. Aj keď ste ich pravdepodobne robili už od detstva, stále je vysoká šanca, že sa dopustíte jednej zo základnej chýb, ktoré dokážu zničiť celé Vaše úsilie. Chcete spoznať 7 smrteľných hriechov pri príprave palaciniek – a ako sa im vyhnúť?

  Prečítajte si viac 
 • 7 tipov pre dokonalú barbecue párty

  7 tipov pre dokonalú barbecue párty

  A je to tu - sezóna grilovačiek začína! Ak chcete usporiadať príjemné záhradné posedenie pre svoju rodinu a priateľov, určite vás zaujíma, ako pre nich pripraviť tú najlepšiu barbecue párty. Potrebujete poradiť? Tu je 7 tipov, s ktorými pri prvej tohtoročnej grilovačke zaručene zažiarite!   

   

  Prečítajte si viac 
 • 9 grilovacích tipov od profíkov

  9 grilovacích tipov od profíkov

  Vo vzduchu už cítiť vôňu leta – osviežujúci závan mora, vzrušujúcu arómu kokosového opaľovacieho mlieka a….počkať…. čo je tá ďalšia vôňa? To je predsa lákavý prísľub grilovaného mäsa! Chcete vedieť, ako na to idú profíci, a trochu sa nimi pred začiatkom sezóny inšpirovať?

  Prečítajte si viac 
 • Najlepšie pikantné ingrediencie pre dokonalý pokrm

  Najlepšie pikantné ingrediencie pre dokonalý pokrm

  Máte radi pikantné jedlá? Ak ste si predstavili čili papričky, zrejme občas nepohrdnete nejakou korenistou dobrotou. Či už si pri nej poplačete alebo nie, čili papričkami zoznam rozhodne nekončí. Predstavíme Vám niekoľko špeciálnych ingrediencií, ktoré urobia Váš pokrm nezabudnuteľným.  

  Prečítajte si viac 
 • Odľahčite svoje letné jedlá

  Odľahčite svoje letné jedlá

  Leto je vplnom prúde a preto je najvyšší čas zmeniť spôsob svojho stravovania. Ak si v zime radi užívate vykrmovanie, leto je ako stvorené na ľahšie jedlá, ktoré nezaťažia Vaše telo a nezaplnia ho zbytočnými kalóriami. Ste pripravený prepnúť na letný stravovací režim? Tu je pár tipov, ako svoje pokrmy odľahčiť.

  Prečítajte si viac 
 • Oslávte Svetový deň Nutelly s domácou Nutellou

  Oslávte Svetový deň Nutelly s domácou Nutellou

  Ste fanúšikom Nutelly? Potom je 5. február určite Vaším obľúbeným dátumom! Práve vtedy totiž slávime Svetový deň Nutelly – a ako si ju môžeme uctiť lepšie než s obrovským pohárom tejto fantastickej pochúťky domácej výroby? Iste, pripraviť si krémovú dobrotu vlastnoručne zaberie viac času než obyčajné otvorenie pohára, ale na druhej strane je takáto verzia podstatne chutnejšia a zdravšia. Tak čo, dáte tomu šancu?  

  Prečítajte si viac 
 • Sušené ovocie na chladné dni

  Sušené ovocie na chladné dni

  Máte radi ovocie? Počas posledných letných dní ste si pravdepodobne užívali fantasticky chutné, čerstvé kúsky – a Vy si strašne želáte, aby ste si ich mohli vychutnávať aj v zime. Prečo si teda nejaké nevysušíte, aby Vám vydržalo až do chladných mesiacov? Je to ľahké, nenáročné a dokonca na to nepotrebujete žiadne špeciálne vybavenie!   

  Prečítajte si viac 
 • 5 najšpinavších miest vo Vašej kuchyni, ktoré budete chcieť okamžite upratať

  5 najšpinavších miest vo Vašej kuchyni, ktoré budete chcieť okamžite upratať

  Vieme, že je ešte teplo, že si chcete oddýchnuť... ale keď sa dozviete o najšpinavších miestach, ktoré sa nachádzajú aj vo Vašej kuchyni, budete ich chcieť okamžite vyčistiť! Natiahnite si gumené rukavice a začnite drhnúť – týchto 5 miest zamorených baktériami je nebezpečných pre Vaše zdravie!

  Prečítajte si viac 

1-10 z 30

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3