V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Rady a tipy

11-20 z 30

 • 7 skvelých spôsobov využitia cesnaku

  7 skvelých spôsobov využitia cesnaku

  Cesnak? Kto by si len pomyslel, že táto malá biela zelenina je dobrá aj na niečo iné ako na smradľavý dych! Ale je to pravda – cesnak má mnoho vlastností, ktoré môžete využiť v domácnosti, v živote a dokonca aj v súvislosti s vaším zdravím. Ste zvedaví, čo je cesnak zač? Prinášame vám 7 úžasných spôsobov, ako si jeho použitím môžete zlepšiť kvalitu života!

  Prečítajte si viac 
 • 8 druhov potravín, ktoré by ste nikdy nemali držať v chladničke

  8 druhov potravín, ktoré by ste nikdy nemali držať v chladničke

  Chladnička je skvelý vynález a pravdepodobne si už bez nej neviete predstaviť svoj život. Udržuje potraviny čerstvé po dlhú dobu, takže si ich môžete vychutnať aj o niekoľko dní alebo dokonca týždňov. Ale niektoré druhy potravín by ste do chladničky nemali dávať. Viete, ktoré sú to?

  Prečítajte si viac 
 • 8 pravidiel pre dokonale ugrilované mäso

  8 pravidiel pre dokonale ugrilované mäso

  Konečne prišla jar a priniesla so sebou hrejivé slnečné lúče a radosť. Prvé teplé dni znamenajú vždy začiatok obdobia, ktoré je ako stvorené na výlety s rodinou alebo priateľmi. A čo je takmer povinnou súčasťou týchto akcií? Pochutnávanie si na lákavých grilovaných špecialitách! Odhalíme Vám 8 najdôležitejších pravidiel, ktoré by ste pri grilovaní mäsa mali dodržiavať, aby boli Vaše pochúťky zdravé a lahodné a hostia sýti a spokojní.

  Prečítajte si viac 
 • Ako sa v lete v kuchyni neuvariť

  Ako sa v lete v kuchyni neuvariť

  Vysoké teploty a  žiadna klimatizácia – to je super kombinácia, však? Keď je horúco, varenie znie ako mučenie; nielen preto, že sa počas neho budete cítiť ako v saune, ale prehreje sa aj Vaša domácnosť a pobyt v nej bude ešte nepríjemnejší. Ak nechcete počas týchto horúcich letných dní hladovať, pripravili sme pre Vás niekoľko tipov, ako variť a zároveň sa udržať v chlade.

  Prečítajte si viac 
 • Ako sa vysporiadať s karanténou v kuchyni

  Ako sa vysporiadať s karanténou v kuchyni

  Ocitli sme sa v nepríjemnej situácii, ako nikdy predtým. Áno, prácu z domu ste už možno zažili, aj starostlivosť o choré deti poznáte a upratovanie domácnosti je bežná rutina. Ale nikdy sme neboli NÚTENÍ pracovať z domu a starať sa o deti, variť a upratovať domácnosť v rovnakom čase. Ako zvládnuť túto situáciu (a zachovať pokoj)?

  Prečítajte si viac 
 • Dokonalý jarný piknik

  Dokonalý jarný piknik

  Zvádzajú Vás teplé jarné dni, aby ste opustili tmavý byt, vybehli von na čerstvý vzduch a užili si piknik v prírode? Či už sa ho rozhodnete zorganizovať vo Vašej záhrade, v blízkom parku alebo ho skombinujete s výletom do neznáma, nasledujúce rady Vám určite pomôžu pripraviť dokonalý jarný piknik.

  Prečítajte si viac 
 • Hamburgery a hotdogy s nápadom

  Hamburgery a hotdogy s nápadom

  Zbožňujete klasické letné jedlá, ako sú hamburgery a hotdogy? Predstavujú dobrú voľbu na akékoľvek občerstvenie či hlavné jedlo a navyše fantasticky chutia. Ale pokiaľ Vás stále tá istá chuť už pomaly unavuje alebo chystáte podujatie, na ktorom by ste chceli podávať niečo špeciálne, možno si to pýta drobné oživenie. Pripravili sme si pre Vás zopár skvelých a zábavných nápadov, ako tieto klasické, jednoduché pokrmy zmeniť na kulinárske lahôdky.

   

  Prečítajte si viac 
 • Horúce smoothies - to najlepšie na zimné rána

  Horúce smoothies - to najlepšie na zimné rána

  Neviete si predstaviť leto bez chutných, osviežujúcich smoothies plných vitamínov? V zime sa Vám zase ráno neráta bez šálky horúceho kakaa? Prišli sme na to, ako ulahodiť Vášmu zdraviu a chuťovým preferenciám – ponúkame horúce smoothies, ktoré Vás hneď zrána zohrejú a vyzbroja Váš organizmus vitamínmi a minerálmi, potrebnými na štart do nového dňa. Ste pripravený skombinovať to najlepšie z oboch svetov?

  Prečítajte si viac 
 • Malé tajomstvá najväčších grilmajstrov

  Malé tajomstvá najväčších grilmajstrov

  Dlhé, horúce letné dni sú perfektným obdobím na uvoľnenie sa, vytiahnutie lehátok a vychutnávanie si ničnerobenia. Ste hladný? Dobre. Grilovanie je počas leta ideálnou voľbou, avšak musíte ho robiť správne. Myslíte si, že viete, ako pripraviť skvelé grilované kuracie krídelká, bravčové kotlety alebo hotdogy? Ak nie, sme tu my, aby sme Vám pomohli. Zozbierali sme všetky malé tajomstvá skvelých grilmajstrov.

  Prečítajte si viac 
 • Najchutnejšie čokoládové pochúťky

  Najchutnejšie čokoládové pochúťky

  Aj Vy milujete čokoládu? Je tak lahodná a chutná, že by ste ju jedli celý deň. Keď však príde výnimočná príležitosť, je čas pripraviť niečo naozaj špeciálne. Úžasné čokoládové pochúťky, ktoré sa ľahko pripravujú a Vaša rodina si ich určte zamiluje. Ste pripravený rozniesť skvelú vôňu čokoládových dobrôt po celom svojom dome?

  Prečítajte si viac 

11-20 z 30