V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Rady a tipy

21-30 z 30

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Najlepšie tipy a triky na vianočné jedlá

  Najlepšie tipy a triky na vianočné jedlá

  Vianoce sa blížia a vy viete, čo to znamená – veľa a veľa rodinných obedov. Ale to, že budete hostiť celú rodinu ešte neznamená, že pokrmy musia byť náročné na prípravu a šialene drahé. Držte sa nasledovných tipov a budete mať skvelé vianočné menu za zlomok času.

   

  Prečítajte si viac 
 • Najlepšie tipy na prípravu tradičných veľkonočných jedál

  Najlepšie tipy na prípravu tradičných veľkonočných jedál

  Veľká noc je opäť tu a podľa našich tradícií to znamená aj stôl plný chutných mís a vynikajúcich jedál. Ak nie ste veľmi dobrý v príprave veľkonočných jedál alebo je toto prvýkrát, kedy budete chystať veľkonočnú oslavu, nemusíte mať strach – pripravili sme si niekoľko jednoduchých a účinných tipov, ktoré prinesú veľkonočného ducha (a skvelú vôňu) aj do Vášho domu! Ste pripravený?

  Prečítajte si viac 
 • Najlepšie tipy na varenie, po ktorom neostane v kuchyni výbuch

  Najlepšie tipy na varenie, po ktorom neostane v kuchyni výbuch

  Milujete varenie – ale neznášate upratovanie všetkého toho neporiadku, ktorý pri ňom narobíte? Verte alebo nie, vôbec to tak nemusí byť  – hoci je príprava jedál kreatívny a niekedy poriadne chaotický proces, trocha plánovania stačí na to, aby po Vás ostala čistá kuchyňa. Chcete vedieť ako?  

  Prečítajte si viac 
 • Najlepšie tipy, ako variť pre veľa ľudí

  Najlepšie tipy, ako variť pre veľa ľudí

  Ste spoločenský človek, ktorý sa rád obklopuje rodinou a priateľmi? Pokiaľ k sebe často pozývate svojich najmilších, pravdepodobne pre nich neraz musíte aj navariť, čo rozhodne nie je jednoduchá úloha. Nezáleží na tom, ako radi varíte, pokiaľ ide o prípravu jedla pre veľkú masu ľudí, veci sa môžu poriadne skomplikovať. Ponúkame Vám zopár jednoduchých tipov, ako pohostiť rodinu i kamarátov a zároveň si svoju párty aj užiť.

  Prečítajte si viac 
 • Nechajte sa ráno prebúdzať vôňou chleba…

  Nechajte sa ráno prebúdzať vôňou chleba…

  Keď vonia chlieb - cibuľový a mliečny chlieb. Chlieb má špeciálne postavenie v modernom stravovaní, pretože potraviny bohaté na uhľohydráty spolu s chlebom by mali tvoriť najmenej 55% denného energického príjmu.

  Prečítajte si viac 
 • Riešenie kuchynských katastrof

  Riešenie kuchynských katastrof

  Všetci poznáme ten pocit – rozhodli ste sa pre svojich najbližších pripraviť pekný, lahodný pokrm. Všetko ide ako po masle, kým nezistíte, že vám chýba jedna z kľúčových prísad … Čo teraz? Jedlo je spoly hotové a nemôžete si odbehnúť do obchodu, zároveň ho však bez tejto suroviny neviete dokončiť. Našťastie existuje veľa spôsobov, ako nahradiť mnohé bežné kuchynské ingrediencie – ak viete, ako na to. Zozbierali sme pre vás zopár najlepších trikov!

  Prečítajte si viac 
 • Staňte sa skutočným majstrom v grilovaní

  Staňte sa skutočným majstrom v grilovaní

  Teplé a slnečné dni sú skvelým časom na malé stretnutia s rodinou a priateľmi. Čo môže byť lepšie ako stráviť kvalitný čas s ľuďmi, ktorých máte radi a oddýchnuť si pritom na zábavnom pikniku? A na každom dobrom pikniku musí byť aj dobré jedlo – nuž a najlepšou voľbou je, pochopiteľne – grilovanie. Máme pre Vás niekoľko tipov, ktoré z Vás urobia majstra v grilovaní a pomôžu Vám vytvoriť grilované umelecké diela!

  Prečítajte si viac 
 • Usporiadajte si kuchyňu podľa typu Vašej osobnosti

  Usporiadajte si kuchyňu podľa typu Vašej osobnosti

  Radi trávite čas v kuchyni, ale necítite sa tam ako doma? Možno potrebuje len reorganizáciu, ktorá ju zmení podľa typu Vašej osobnosti. Milujete vo svojej kuchyni hostí? Varíte v nej každý deň a venujete špeciálnu pozornosť čerstvo pripraveným jedlám? Alebo ste natoľko zaneprázdnený, že do nej v priebehu týždňa ani nevkročíte, ale vyžívate sa v príprave spoločného rodinného obeda cez víkend? Zistite, ako by ste mali mať usporiadanú kuchyňu, aby perfektne ladila s Vašou osobnosťou.

  Prečítajte si viac 
 • Vytunujte si svoju zmrzlinu

  Vytunujte si svoju zmrzlinu

  Leto bolo stvorené pre zmrzlinu – to vieme všetci. A nikdy sa jej neprejeme, ale mierne vylepšenie raz za čas nikomu neublíži, no nie? Ak chcete svoje zmrzlinové gurmánstvo povýšiť na novú úroveň, máme pár fantastických inšpirácií, ktoré sa nebudete vedieť dočkať vyskúšať!

  Prečítajte si viac 
 • Zjednodušte si štedrú večeru a strávte viac času so svojou rodinou

  Zjednodušte si štedrú večeru a strávte viac času so svojou rodinou

  Stretáva sa na Vianoce u Vás celá rodina? Je to veľký kompliment, lebo to znamená, že musíte byť excelentný kuchár. No tiež Vám to iste prináša veľa práce – navariť pre celú rodinu môže byť celkom veľké dobrodružstvo. Ak by ste tento rok chceli stráviť menej času v kuchyni a viac so svojou rodinou, máme pre Vás niekoľko skvelých tipov.

  Prečítajte si viac 

21-30 z 30

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3