VÁKUOVÝ EXTRAKTOR
A OCHRANCA ŽIVÍN

Supermixér Multifresh™ od Delimano prináša revolúciu v bežnom mixovaní - je to vákuový mixér, ochranca živín a ešte oveľa viac! Predstavuje multifunkčné zariadenie 6v1: mixuje, vákuovo mixuje, vákuovo tesní, varí polievky, melie a drví.

FUNKCIE

 • VÁKUOVÉ MIXOVANIE
 • MIXOVANIE
 • VÁKUOVÉ TESNENIE
 • DRVENIE A MLETIE
 • VARENIE A MIXOVANIE

VÁKUOVÉ MIXOVANIE

Jeho výkonná vákuová pumpa vytvára tlak -40 kPa, odstraňuje všetok vzduch, takže škodlivá oxidácia nemá najmenšiu šancu. Následne silný 800 W motor s 25 000 ot./min rozmixuje všetky prísady úplne dohladka.

MIXOVANIE

Funkciu mixovania môžete použiť s mixovacou alebo výhrevnou nádobou. Rozmixuje ingrediencie pri rýchlosti až 25 000 ot./min.

VÁKUOVÉ TESNENIE

Vákuovacia jednotka vytvára tlak -40 kPa. Týmto spôsobom môžete uchovávať jedlo oveľa dlhšie čerstvé, ako keby bolo uložené v bežných nádobách alebo vreckách, a navyše zachováte všetku chuť, farbu a šťavnatosť.

DRVENIE A MLETIE

Tieto funkcie sú ako stvorené na mletie, mixovanie a drvenie ľadu. Pripravte si osviežujúce studené nápoje iba niekoľkými stlačeniami tlačidla PULSE. Alebo použite mlecí set a vychutnajte si jedinečnú vôňu a chuť čerstvo namletých surovín.

VARENIE A MIXOVANIE

Pripravte chutné a zdravé polievky plné vitamínov za cca 20 minút. Zabudované výhrevné teleso skutočne varí pri 70 °C*. Perfektná teplota na varenie, nie príliš vysoká, aby neznehodnotila vitamíny a živiny.*Táto teplota je postačujúca na varenie všetkej zeleniny okrem bežných zemiakov.

KTORÉ SMOOTHIE BY STE SI VYBRALI VY?

Smoothie pripravené so supermixérom MultiFresh od Delimano obsahuje až do 74 % viac vitamínov A, C a E ako smoothie pripravené bežným mixérom.

Smoothie, pripravené večer vákuovým mixovaním v supermixéri MultiFresh, obsahuje aj ráno viac vitamínu A ako úplne čerstvé smoothie, pripravené hneď ráno bežným mixérom.

Bežné mixovanie

Vákuové mixovanie

Žiadna
pena
Žiadna
oxidácia
Žiadne
vrstvy
 • O 38% viac vitamínu A*
 • O 27% viac vitamínu C*
 • O 114% viac vitamínu E*
*Po 48 hodinách obsahuje smoothie zo supermixéra MultiFresh o 114 % viac vitamínu E, o 27 % viac vitamínu C a o 38 % viac betakaroténu (nachádzajúceho sa aj vo vitamíne A).

MULTIFRESH 12 KS SET OBSAHUJE

 1. Hlavná jednotka s 800 W / 25 000 ot./min
 2. 1 200 ml nádoba na ohrev
 3. 700 ml mixovacia nádoba s vákuovým ventilom
 4. 6-krídlová mixovacia čepeľ z nehrdzavejúcej ocele potiahnutá titánom
 5. 200 ml nádoba s 2-krídlovou mlecou čepeľou
 6. Vákuovacia jednotka
 7. Vákuovacia trubica
1 2 3 4 5 6 7

ČÍM JE MULTIFRESH TAKÝ JEDINEČNÝ?

V tabuľke nižšie nájdete stručný prehľad hlavných rozdielov medzi MultiFresh-om a NutriBullet-om. Poľahky tak pochopíte, prečo MultiFresh nazývame skutočným „univerzálnym pomocníkom 5v1“, a nie len obyčajným mixérom či vákuovým mixérom.

 
Názov produktu
Popis
Výkon
RPM (otáčky za minútu)
Čepeľ
Mixovacia nádoba
Vákuový ventil a hriadeľ
Vyhrievacia nádoba
Zabudované vyhrievacie teleso
Set na mletie
Vákuovacia trubica
Funkcie
Vákuové mixovanie
Vákuovanie
Mixovanie so zohrievaním
Mletie
Pulse (pulzná funkcia)
E-receptár
Cena

VZDUCH JE NEPRIATEĽ

Ak je jedlo vystavené vzduchu, dochádza k oxidácii, ktorá spôsobuje stratu čerstvosti potravín, vitamínov a výživovej hodnoty. Prvým prelomovým prínosom nového supermixéra MultiFresh od Delimano je vákuovanie.

Vložte prísady do nádoby, pripevnite na základňu, zvoľte funkciu vákuového mixovania a stlačte tlačidlo – MultiFresh odstráni vzduch ešte pred mixovaním! Takže nielenže nemixuje vzduch spolu s ingredienciami, ale úplne ho vysáva.

 • Žiadna oxidácia
 • Ochrana vitamínov
 • Originálna chuť
 • Oxidácia
 • Strata vitamínov
 • Strata chuti

OCHRANA VÝŽIVY S VÁKUOVAČOM

 • 1

  Vákuové tesnenie uchováva jedlo o niekoľko dní alebo aj týždňov dlhšie čerstvé ako jedlo uložené v bežných plastových nádobách alebo vreckách.

 • 2

  Jedlo uskladnené pomocou vákuovania chutí lepšie. Vákuové tesnenie udrží šťavnatosť, čerstvosť a farbu potravín. Rozdiel v chuti si zaručene všimnete.

 • 3

  Vákuové tesnenie chráni jedlo tým, že ho zbavuje kyslíka. Bez kyslíka nemôžu rásť ani plesne a baktérie.

Super mixér MultiFresh, 12 ks

ID: 110047514| SKU: 110047514

4,6/5 (5)

Spoznajte revolúciu v mixovaní – MultiFresh, vákuový super mixér a extraktor živín a oveľa viac. Prístroj 6v1 zvládne aj tie najťažie úlohy – mixuje, vákuuje, vákuovo mixuje, varí polievky, melie a drví.

Predĺžená skúšobná doba - až 100 dní!
Zavolajte nám na: 02 / 59 220 719

Bežná cena: 149,99 €


Akciová cena: 129,99 €

         

NOVÉ JA ZA 21 DNÍ

Objavte nové recepty, zlepšite svoje zdravie, schudnite a začnite jesť zdravšie so supermixérom MultiFresh a 21-dňovým nutričným plánom.

Jednoduché, chutné a zdravé tipy na 4 rôzne jedlá každý deň. Začnite najlepšie dobrodružstvo vo svojej kuchyni teraz stiahnutím tohto bezplatného receptára s viac ako 80 receptami.

Stiahnite si tu >>

VYLEPŠITE SI SVOJ MULTIFRESH

Vákuové nádoby MultiFresh, 3 ks

Kliknite sem

Vákuové vrecká MultiFresh, 30 ks

Kliknite sem

Vákuový uzáver na fľašu MultiFresh

Kliknite sem

Krájač k mixéru MultiFresh

Kliknite sem

Varenie môže byť jednoduchšie a radostnejšie zároveň. Delimano riad predstavuje spojenie štýlového dizajnu a najnovších technológií. Špeciálny nepriľnavý povrch umožňuje zdravú prípravu jedál len s kvapkou oleja. Hrnce, panvice, pekáče aj woky sú zároveň odolné a energeticky úsporné, vďaka čomu pripravíte jedlo rýchlejšie a lacnešie. Navyše sú vhodné na použitie na všetkých typoch sporákov, vrátane indukčných. Okrem klasického riadu ponúka značka Delimano aj tlakové hrnce a kuchynské spotrebiče – extraktory, smoothie mixéry, zmzlinovače, odšťavovače, multifunkčné hrnce a mnoho ďalších praktických pomôcok do kuchyne. Delimano, to je zdravé varenie, z ktorého budete mať radosť.

© Studio Moderna 2020

Super mixér MultiFresh, 12 ks

ID: 110047514| SKU: 110047514

4,6/5 (5)

Spoznajte revolúciu v mixovaní – MultiFresh, vákuový super mixér a extraktor živín a oveľa viac. Prístroj 6v1 zvládne aj tie najťažie úlohy – mixuje, vákuuje, vákuovo mixuje, varí polievky, melie a drví.

Predĺžená skúšobná doba - až 100 dní!
Zavolajte nám na: 02 / 59 220 719

Bežná cena: 149,99 €


Akciová cena: 129,99 €

Potrebujete pomoc?
x
Potrebujete pomoc?

Naši operátori sú pripravení odpovedať na vaše otázky ohľadom produktov alebo objednávok. Prosím, kontaktujte nás na čísle:

02/59 220 750