V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Sviatočné varenie

 • 7 najčastejších chýb pri príprave palaciniek (ako sa im vyhnúť)

  7 najčastejších chýb pri príprave palaciniek (ako sa im vyhnúť)

  Ak patríte k milovníkom palaciniek, určite poznáte všetky tie malé tipy a triky, ako pripraviť chutné a nadýchané palacinky- ale možno ešte stále robíte nejaké chyby, kvôli ktorým sa tieto výnimočné dobrôtky nevydaria. Neverili by ste, koľko vecí sa dá pokaziť počas jednoduchého procesu prípravy palaciniek- preštudovali sme si podrobnejšie chyby a našli riešenia, ktoré Vám odteraz pomôžu pri príprave bezchybných palaciniek!

  Prečítajte si viac 
 • Oslávte Svetový deň palaciniek s najnadýchanejšími palacinkami!

  Oslávte Svetový deň palaciniek s najnadýchanejšími palacinkami!

  Patríte medzi najvernejších fanúšikov palaciniek? Nadýchané cesto, ktoré sa rozlieva po panvici a ten neopakovateľný pocit, keď sa palacinka roztápa na jazyku- existuje dôvod, prečo práve palacinky patria medzi najpopulárnejšie sladkosti na svete. Ak milujete palacinky, určite si zamilujete aj Svetový deň palaciniek. Tento rok môžete oslavovať s najnadýchanejšími a najchutnejšími palacinkami v histórii!

  Prečítajte si viac 
 • Rozvoniava už Váš domov Vianocami?

  Rozvoniava už Váš domov Vianocami?

  Pamätáte si, ako to u Vás doma na Vianoce voňalo? Chutná vôňa pečiva a ďalších typicky sviatočných jedál vytvorila výnimočnú atmosféru, na ktorú nikdy nezabudnete. Ak chcete, aby to aj u Vás počas týchto Vianoc rozvoniavalo príjemnými arómami a túžite po atmosfére, ktorú si pamätáte z detstva, máme pre Vás niekoľko výborných tipov.

  Prečítajte si viac 
 • Ste pripravený na tohtoročné oslavy Dňa palaciniek?

  Ste pripravený na tohtoročné oslavy Dňa palaciniek?

  Drahí milovníci palaciniek, dočkali ste sa! Pripravte sa, že aj tento rok 28. februára budeme oslavovať náš najobľúbenejší sviatok roka - Deň palaciniek! Máte už pripravenú panvicu a lopatku na obracanie? Už Vám tečú slinky? Super, teraz už zostáva len zvoliť si ten správny recept. Tento rok môžete zabudnúť na zaužívanú čokoládovú polevu alebo lekvárovú plnku. Skúste niečo úplne iné.
  Prečítajte si viac