V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Trendy vo varení

1-10 z 12

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 • Ako pripraviť dokonalé palacinky

  Ako pripraviť dokonalé palacinky

  Ste expertom na palacinky? Potom iste viete, ako ich pripraviť naozaj chutné - nadýchané, mäkké a chutné, také, z ktorých bude každý chcieť viac ... Existuje však priestor pre zlepšenie a sme si istí, že Vaše, už aj teraz perfektné palacinky môžu byť ešte lepšie. Zhromaždili sme všetky tajomstvá prípravy skutočne dokonalých palaciniek...

  Prečítajte si viac 
 • Čokoládovo-banánové smoothie

  Čokoládovo-banánové smoothie

  Máte radi sladké, ale chceli by ste obmedziť príjem cukru a trošku schudnúť? Nuž ani počas diéty by sme si nemali odopierať dobroty úplne, inak hrozí, že nás diéta rýchlo omrzí. Pokiaľ hľadáte zdravú alternatívu zákuskov, koláčikov a sladkých džúsov, tu je recpt na Čokoládovo-banánové smoothie.

  Prečítajte si viac 
 • Domáca pizza - rýchlo a chutne

  Domáca pizza - rýchlo a chutne

  Skúste doma niekoľko zaujímavých typov na prípravu pizze. Výhodou tejto talianskej maškrty je aj to, že sa dá pripraviť na mnoho spôsobov, pričom postup je veľmi jednoduchý a zvládnu ho aj začiatočníci.

  Prečítajte si viac 
 • Kto sa viac hýbe, má menšiu chuť na sladké!

  Kto sa viac hýbe, má menšiu chuť na sladké!

  Vedci sledovali skupinu pravidelných konzumentov čokolády, ktorým dali za úlohu ráno si zacvičiť. V ten deň zjedli približne o polovicu menej čokolády ako tí, ktorí sa ráno nehýbali!

  Prečítajte si viac 
 • Nemáte doma kvasnice?

  Nemáte doma kvasnice?

  V týchto dňoch, keď väčšina z nás ostala doma a vyhýbame sa obchodom čo najviac, chlieb patrí k potravinám, ktoré všetci potrebujeme a pravdepodobne nezostanú dlho čerstvé. Všetky ostatné potraviny vydržia dlhšie, zatiaľ čo chlieb môže byť suchý už po prvom dni. Najlepším riešením je upiecť si chlieb sami doma. Nie je to nič komplikované, hoci väčšina obchodov predáva chlieb vyrobený z kvasníc. Nebojte sa, môžete si ho upiecť rovnako chutný aj bez kvasníc. Tu je zopár tipov, ktoré vám pomôžu.

  Prečítajte si viac 
 • Plnené palacinky

  Plnené palacinky

  Ako máte radi svoje palacinky? Ak na ne obyčajne dáte iba trochu čokoládovej polevy, nie ste sami - ale existuje mnoho ďalších úžasných spôsobov, ako si ich vychutnať. Pokiaľ chcete preskúmať úžasný palaciniek, pripravili sme pre Vás niektoré z najbláznivejších receptov na plnené palacinky. 

  Prečítajte si viac 
 • Použite kamenný efekt a získajte perfektnú chuť, akú ste vždy chceli

  Použite kamenný efekt a získajte perfektnú chuť, akú ste vždy chceli

  Ak trávite v kuchyni veľa času, môže vás varenie čoskoro začať nudiť, však? Áno, je to tak, ale ak sa budete držať najnovších trendov z celého sveta, všetko sa môže rýchlo zmeniť k lepšiemu. Kamenný efekt je novinka, ktorá sa v talianskej kuchyni stáva čoraz populárnejšou a my ju chceme predstaviť aj vám!

  Prečítajte si viac 
 • Tajomstvo pečenia chleba pre začiatočníkov

  Tajomstvo pečenia chleba pre začiatočníkov

  Pečenie chleba sa na prvý pohľad môže zdať zložité. Ak ste už vyskúšali niekoľko pokusov a vždy skončili s hroznými výsledkami, ako je napríklad chlieb tvrdý ako kameň alebo rozpadajúci sa suchý stred, nie je to dôvod, aby ste to vzdali. Pečenie chleba je zručnosť, ktorú je možné vylepšiť iba opakovaným skúšaním.

  Prečítajte si viac 
 • Valentínske darčeky pre Vašich najmilších

  Valentínske darčeky pre Vašich najmilších

  Ste zamilovaný? Potom pravdepodobne obdarúvate milovaného človeka množstvom darčekov, pozornosťou a sladkými maškrtami každý deň - ale prečo by ste na Valentína neurobili niečo špeciálne? Romantická večera pre dvoch nemusí byť nutne drahá záležitosť v preplnenej reštaurácii; ak sa spoľahnete na svoje kulinárske schopnosti a pripravíte perfektné jedlo doma, garantujeme Vám, zažijete dokonalý deň Sv. Valentína!

  Prečítajte si viac 
 • Všetky tajomstvá tlakového hrnca

  Všetky tajomstvá tlakového hrnca

  Existuje vôbec niekto, kto ešte nepočul o tlakovom hrnci? Pravdepodobne si stále pamätáte, ako v ňom Vaša mama alebo dokonca babka pripravovala dusené mäso, guláš či zemiaky! Aj v súčasnosti využíva tlakové hrnce veľa špičkových šéfkuchárov, pretože prinášajú množstvo výhod. Viete, ako presne fungujú? Odhalili sme pre Vás všetky zaujímavé tajomstvá tlakových hrncov – prečítajte si ich a varte ako profesionálny kuchársky majster!

  Prečítajte si viac 

1-10 z 12

Stránka:
 1. 1
 2. 2