V nákupnom košíku nie sú žiadne položky

Vyskúšajte

Zdravé stravovanie

1-10 z 50

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • 10 dôvodov, prečo by ste mali jesť viac bobuľového ovocia

  10 dôvodov, prečo by ste mali jesť viac bobuľového ovocia

  Bobule sú všade. A niet sa čo čudovať! Je ťažké predstaviť si deň bez konzumácie niečoho sladkého, kyslastého, niečoho, čo očividne obsahuje bobuľové ovocie.  

  Prečítajte si viac 
 • 5 zdravých grilovacích receptov pre ľahký štart BBQ sezóny

  5 zdravých grilovacích receptov pre ľahký štart BBQ sezóny

  Grilovacia sezóna je v plnom prúde a tie vône sú neskutočné. Ak sa však ešte stále usilujete zbaviť kíl, ktoré sa na vás nalepili cez sviatky, nemáte to jednoduché. Netrápte sa, môžete zhrešiť aj bez výčitiek – pripravili sme pre vás pár BBQ receptov, ktoré vás určite nezásobia veľkým množstvom kalórií!

  Prečítajte si viac 
 • 7 spôsobov ako dosiahnuť, aby Vaše deti jedli viac ovocia a zeleniny

  7 spôsobov ako dosiahnuť, aby Vaše deti jedli viac ovocia a zeleniny

  Koľko ovocia a zeleniny jedia Vaše deti? Asi ani zďaleka nie toľko, koľko by mali, však? S blížiacim sa začiatkom školského roka a chladnejšieho obdobia je možno ten správny čas trochu zlepšiť ich jedálniček, aby dostávali všetky vitamíny a minerály potrebné na udržanie pevného zdravia. Tu je 7 skvelých nápadov, ako spraviť ovocie a zeleninu pre deti atraktívnejšie!

  Prečítajte si viac 
 • Goji

  Goji

  Bobuľky Goji sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na zdravie už po tisícročia. Spoznajte ich aj Vy a pripravte si chutné a zdravé Nutriblasty.

  Prečítajte si viac 
 • Okoreňte si život!

  Okoreňte si život!

  Život je vlastne celkom jednoduchý – z času na čas si ho skrátka musíme nejako okoreniť, aby bol vzrušujúcejší a zaujímavejší, nemyslíte? A na to neexistuje lepší spôsob než konzumácia horúcich, pikantných jedál. V súčasnosti tak robí každý – slávni šéfkuchári, popové hviezdy, gurmáni a dokonca aj propagátori zdravej výživy po celom svete. Pýtate sa prečo? Pretože ostré pokrmy ponúkajú mnohé benefity a my sme pre Vás zozbierali tie najdôležitejšie. Ste pripravení okoreniť si život?

  Prečítajte si viac 
 • Potraviny, ktoré čistia pečeň

  Potraviny, ktoré čistia pečeň

  Zakaždým, keď sme vystavení vonkajšiemu znečisteniu alebo konzumujeme nezdravé jedlá (to sa stáva najmä počas obdobia sviatkov), zaťažujeme svoju pečeň. Tým je značne znížená jej základná funkcia – odstraňovanie toxínov a tukov.

  Našťastie existujú potraviny, ktoré pomáhajú stimulovať a posilniť čistiace schopnosti pečene. Pokúste sa ich zaradiť do svojho jedálnička tak často, ako sa len dá!

  Prečítajte si viac 
 • Premýšľate, že sa vzdáte kávy?

  Premýšľate, že sa vzdáte kávy?

  Ak skutočne zvažujete, že sa vzdáte kávy, máme pre vás dokonalé riešenie – začnite namiesto nej piť zelený čaj! Nemá o nič menej predností než káva a je vo všeobecnosti oveľa zdravší. Chcete vedieť, aké pozitívne zmeny môžete očakávať? 

  Prečítajte si viac 
 • Problémy v škole? Pomôcť môžu tieto 4 jedlá!

  Problémy v škole? Pomôcť môžu tieto 4 jedlá!

  Majú Vaše deti problémy v škole? Nedokážu udržať krok so svojimi spolužiakmi? V prvom rade je potrebné uvedomiť si, že starosti s učením nie sú nič, za čo by sa bolo treba hanbiť – a potom sa sústreďte na hľadanie riešenia. Možno, že tieto 4 jedlá dokážu výkon Vašich ratolestí zlepšiť...

   

  Prečítajte si viac 
 • 11 úžasných potravín, ktoré zmenšia nafúknuté brucho

  11 úžasných potravín, ktoré zmenšia nafúknuté brucho

  Cítite sa dnes akýsi nafúknutý? Nuž, stane sa to občas každému... A hoci nafúknuté brucho môže byť v niektorých prípadoch príznakom vážnych zdravotných problémov, často je to len dôsledkom nesprávneho výberu jedla, kvôli ktorému sa cítime guľatejšími, než v skutočnosti sme. Ktoré potraviny Vám teda pomôžu nafúknuté bruško zmenšiť?

  Prečítajte si viac 
 • 5 lahodných jedál z jedného hrnca na studené zimné noci

  5 lahodných jedál z jedného hrnca na studené zimné noci

  Zima nám už ukázala, čo dokáže, a teraz pravdepodobne najviac túžite po dobrom, lahodnom pokrme, ktorý sa dá rýchlo pripraviť a príjemne Vás zahreje. Och a samozrejme, neradi by ste potom umývali hory riadu. Žiadne starosti, máme presne to, čo potrebujete – a dokonca Vám dáme na výber z 5 rôznych možností!

  Prečítajte si viac 

1-10 z 50

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5